Британська королева Єлизавета II відвідала Королівський полк канадської артилерії у караулі у Віндзорському замку. Їй показали житло охоронців і розказали про візит солдатів до Великобританії, їхні будинки та родини в Канаді.

Для виходу Єлизавета II обрала синій кардиган і твідову спідницю. Одяг королева поєднала з чорними туфлями улюбленої моделі на низьких підборах. На руці була чорна лакована сумочка. Фото опубліковані в інстаграм королівської сім’ї.

Королева обожнює додавати до образів різноманітні прикраси. Цього разу обрала сережки з перлами та вишукану брошку. Волосся Її Величності вклали у фірмову зачіску, а на обличчі зробили макіяж з акцентом на губи.

Фото з інстаграму королівської сім’ї:

Єлизавета II
Єлизавета II
Новий образ Єлизавети II: королева вразила своїм виходом у Віндзорському замку (ФОТО)
Єлизавета II

«Наразі полк вперше виконує сторожові обов’язки в Лондоні та Віндзорі. Її Величність була генерал-капітаном полку з часів коронації 1953 року. Сьогодні вона вручила меч генерал-капітанові, який щороку вручатимуть офіцеру, який продемонстрував зразкове керівництво. Меч презентували на згадку про 150 років з часу створення полків А та В, які були першою постійною силою», – йдеться в дописі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here