Дизайнерка Віржині Віар почала працювати над колекцією Chanel Cruise 2021, надихнувшись режисером і письменником Жаном Кокто.

«Габрієль Шанель була близька з Кокто, а мені подобається фільм „Заповіт Орфея“. Зокрема, я дуже люблю чудову сцену, коли чоловік з головою чорного коня спускається в «Кар’єр-де-Люм’єр» і його силует чітко відбивається на тлі білих стін», – розповідає Віар.

Саме у «Кар’єрі-де-Люм’єрі», у комуні Ле-Бо-де-Прованс, креативна директорка Chanel представила нове графічне шоу. За допомогою локації Віар хотіла передати атмосферу фільму Кокто, що лягли в основу чистої колекції з переважанням двох відтінків: яскравого білого й глибокого чорного.

Наповнення цієї колекції – лише глибокий чорний та насичений білий, де-не-де трапляється якийсь колір. Короткі вузькі куртки з блискучими аплікаціями у вигляді зірок і метеоритів, вузькі штани з високою талією, твідові міні-спідниці (і навіть ультраміні), вільні сукні-сорочки, плісировані спідниці до землі, комбінезони сімдесятих років із бандажем, закріпленим брошкою, та подовжені піджаки. Із аксесуарів: шиповані тонкі ремінці, стьобані гаманці на ланцюжку, усипані перлами, вільні ремінці на талії, довгі звисаючі сережки та короткі у формі серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here