Успіх переможця «Brand Blazer 2021» від Verizon Media – компанії Vuuzle Media Corp Limited ще раз доводить, що бізнес – це перш за все командна робота. І на думку засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn  потрібно шукати тих людей, які доповнюють вас. Є така популярна теза, яка говорить, що для створення бізнесу потрібно три людини: hacker, тобто той, хто продукт фактично винаходить заново, hipster – той, хто розробить привабливий дизайн, і hustler – той, хто зможе це все продати.

Vuuzle.TV

Якщо є успішний бізнес, який працює і розвивається, то людину можна назвати успішним підприємцем. Чи можна успішний бізнес зробити самому? Ніколи. Це нереально. Бізнес – це перш за все командна робота. Адже ти не можеш перекрити всі компетенції необхідні для старту. Тобі в будь-якому випадку потрібен партнер. Як ти з ним домовишся: чи це буде частка компанії, чи це буде зарплата, то вже твоя стратегія.

Ronnie Flynn

Історія знає багато методів підбору персоналу — від триденного китайського тестування до англійського опитування про родичів. І завдання щодо підбору персоналу стоять практично перед будь-яким бізнесом, а особливо — новоствореним чи таким, що розширюється. Професіональний підбір нових працівників не тільки забезпечить режим нормального функціонування проєкту, але й закладе фундамент його майбутнього успіху. Засновник Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn чи не найбільше цінує в команді відповідальність. І цього принципу дотримується, коли формує її.

Vuuzle.TV

Чому командна робота – пріоритет для компанії?

По-перше, це потужний інструмент ефективного досягнення цілей організації і реалізації поставлених всередині неї завдань. По-друге, командна робота — це інструмент для особистісного та професійного зростання кожного співробітника, який є членом цієї команди.

І тут варто відзначити, що засновник Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn і CTO компанії Prophecy Onasis згуртували навколо не лише команду професіоналів, але й однодумців. CEO Ted Joseph, Chief Product Manager Joe Salvador, the Director of Ad Relations Natasha Rainey, and the Director Of Live Streaming Jock Mirow та інші – ці всі люди докладають величезних зусиль задля розвитку компанії. 

Нова Ера у Vuuzle Media Corp Limited! Ronnie Flynn, Prophecy Onasis, Ted Joseph про запуск Cryptocaptrades
Foto // Ted Joseph, Ronnie Flynn, Prophecy Onasis

За словами засновника Vuuzle Media Corp Limited Ronnie Flynn він, його партнери та співробітники компанії ввесь час намагаються бути гнучкими, відважними, винахідливими, творчими, а також мислити вільно та відкрито. Це все необхідно для прискореного розвитку бізнесу.

І, звичайно, професійні цінності – це те, що шукають у кандидатах на посаду. Це такі риси й характеристики, без яких новий співробітник не зможе стати частиною колективу компанії. Це ті цінності, які будуть апріорі загальними для всіх, хто починає працювати в компанії. Особливо в компанії цінують орієнтованість на сучасні тренди та інновації. І це зрозуміло, адже Vuuzle Media Corp Limited перш за все розвиває прогресивні та перспективні проєкти, що стосуються сфери інтернету, медіа і криптовалюти. Зокрема, працює і проваджує такі проєкти, як: потоковий сервіс Vuuzle.TV, сучасна Vuuzle Dubai Studios, ліцензійний в ОАЕ Vuuzle Film Production, музичний додаток Vumu Music, застосунок для штучного інтелекту під назвою Clout 9, ігровий додаток Gamevuu, сучасний онлайн майданчик з широким асортиментом товарів краших світових брендів The Dubai Shopping Channel, а також токен Vuco Coin та блокчейн платформа для торгівлі криптовалютою Cryptocaptrades. 

Author: Ivanna Samotei // Chief Content Writer & Public Relations Specialist at Vuuzle Media Corp Limited

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here