Спадкоємиця британського художника Чарльза Вільфріда Скотт-Джайлза стверджує, що з 1989 року група Nirvana використовувала малюнок її діда для товарів на підтримку свого альбому. 

Скотт-Джайлз намалював карту пекла для перекладу “Інферно” Данте, який вперше надрукували ще у 1949 році. Його онука Джоселін Банді помітила схожість між дизайном свого діда та товарами гурту Nirvana, які з’явилися 40 років потому, лише у січні цього року. Про це повідомляє видання Dazed.

Попередньо гурт заявляв, що цю ілюстрацію створив сам Курт Кобейн або ж вона була публічною, тому авторське право на неї вже не розповсюджувалося. Наразі позивачка Джоселін Банді просить гурт принити використання ілюстрації в США та за кордоном. 

Nirvana

Як йдеться у позові, зображення, “практично ідентичне ілюстрації Скотт-Джайлза”, друкували на футболках, вінілі, брелоках, нашивках та іншому мерчі від Nirvana. Чарльз Вільфрід Скотт-Джайлз — британський експерт з геральдики, який видав цикл книг на цю тему протягом усього життя. Скотт-Джайлз помер у 1982 році, а з 1989 року гурт Nirvana почав заробляти на товарах зі створеним ним зображенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here