APPLE ПРЕЗЕНТУВАЛА, ІГРОВИЙ СЕРВІС, НОВІ APPLE WATCH ТА IPAD

Відбулася довгоочікувана осіння презентації компанії Apple. Крім нових iPhone 11 та iPhone 11 Pro компанія представила нові iPad Apple і Watch Series 5.

0
28
Презентація компанії Apple
Презентація компанії Apple

Відбулася довгоочікувана осіння презентації компанії Apple. Крім нових iPhone 11 та iPhone 11 Pro компанія представила нові iPad і Watch Series 5.

Apple Arcade 

НОВІ APPLE WATCH ТА IPAD

Новий ігровий сервіс. У ньому за передплатою буде доступно більше 100 нових унікальних ігор, які підходять для гравців різного віку. Користувачі цього сервісу зможуть без будь-яких обмежень і реклами грати в будь-які ігри з ретельно підібраною колекції. Це сервіс без вбудованих покупок і трекінгу реклами – користувачі будуть платити лише за підписку. Apple Arcade буде доступний з 19 вересня. Вартість підписки – $4.99 в місяць. Перший місяць – безкоштовний.

Apple TV+ 

НОВІ APPLE WATCH ТА IPAD

Стрімінговий сервіс, який, судячи з усього, буде конкурувати з Netflix. Перші серіали будуть доступні вже 1 листопада. Вартість передплати – $4.99 на місяць. За покупку нових пристроїв Apple видають рік підписки на Apple TV + безкоштовно. 

iPad OS 

 

Для iPad створили нову спеціальну операційну систему. Вона трохи змінює дизайн головного екрану (на ньому з’являються віджети і годинник), дозволяє згорнути екранну клавіатуру і переміщати її по екрану, відкривати міні-вікно однієї програми поверх повноекранного іншого, редагувати відео просто в галереї.

iPad 7 

НОВІ APPLE WATCH ТА IPAD

Гаджет сьомого покоління з 10,2 дюймовим дисплеєм надійде в продаж з 30 вересня і буде коштувати від 329 доларів.

Apple Watch Series 5 

НОВІ APPLE WATCH ТА IPAD

Apple Watch нового покоління тепер будуть вимірювати рівень шуму і повідомляти про його вплив на вуха користувача. Але є один нюанс – для цього знадобиться програма Apple Research, а найближчим часом вона буде доступно тільки в США. А ще тепер екран буде показувати циферблат завжди, а якщо повернути руку до себе, підсвічування загориться на повну потужність. Гаджет можна буде купити в алюмінієвому, титановому і керамічному білому корпусі. Вартість Apple Watch 5 – $399 ($499 за версію з LTE).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ IPHONE11 ТА IPHONE11 PRO: ХАРАКТЕРИСТИКИ І ЦІНИ В УКРАЇНІ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here