Китайський Vogue випустив незвичайну, але дуже красиву і сильну обкладинку березневого випуску журналу. Моделі, які знялися у фотосесії – це дівчата з різними фігурами, пропорціями та, навіть, фізичними вадами. Це дійсно приємно вражає, адже ми живемо в світі «ідеальних людей». Про це повідомляє видання Global Happenings.

Зазначається, що у зйомці для Vogue China взяли участь модель plus-size Xu Ruo Xin та  Niu Yu, яка втратила ногу під час сичуаньського землетрусу 2008 року. 

VOGUE China
VOGUE China
VOGUE China

Дуже різні, аде однаково красиві дівчата були одягнені у вбрання з колекції колекції Dior 2022, натхненній стилем 60-х.

Автор фотосесії – фешн-фотограф Нік Ян. Користувачі в мережі високо оцінили нову обкладинку та погодились, що настав час ламати стереотипи про ідеальні фігури та тіла. 

«Це єдиний раз, коли я не збираюся скаржитися на розміри моделі або недоліки, тому що це виглядає чудово, і саме так це потрібно робити щоразу. Це не виглядає навмисне, це насправді виглядає щирим та автентичним, як по-справжньому модернізований натяк на китайську моду 60-х років, коли вони повністю перейшли на західний вплив» – коментують нову обкладинку в Інтернеті.

VOGUE China

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here