Книга рекордів Гінесса відмовилася моніторити претендентів на те, щоб побити рекорд американця Джекі Біббі через його надто високий рівень небезпеки, а саме утримання в роті 13 надзвичайно отруйних та шиплячих змій.

Представники організації Guinness World Records повідомили на своїй сторінці у Twitter, що книга рекордів більше не стежитиме за небезпечним трюком Джекі Біббі.

«Ми більше не моніторимо цей рекорд. Одного разу Джекі Біббі тримав у роті 11 гримучих змій 😲», – йдеться у повідомлені.

Рекордсмен живе у Техасі. Вже понад 40 років він дивує світ своїми трюками зі зміями. Джекі засовує їх у рот, приймає з ними ванну, кладе їх до себе в спальний мішок, обмотує ними шию та голову. Як правило, чоловік вибирає гримучих змій, які вважаються особливо отруйними та небезпечними. Місцеві називають його Людиною-змією з Техасу. А його шоу завжди мають грандіозний успіх як у рідному штаті, так і за межами США.

Найвидатніший рекорд Джекі Біббі  –  45 хвилин він просидів у ванній, в якій також були 195 гримучих змій. 

Джекі Біббі
Джекі Біббі

“Моє завдання полягає в тому, щоб бути повільним. Різкий рух лякає гримучу змію. Якщо ж рухаєшся дуже повільно і дуже плавно, то їх, схоже, це не турбує”, – пояснив Біббі.

Почавши виступати наприкінці 1960-х, він близько десятка разів зазнавав атак змій, і деякі з укусів були досить небезпечними. Якось гримуча змія вкусила його в ногу настільки сильно, що лікарям довелося ампутувати її по коліно, і Джекі отримав замість ноги протез.

Всього в Книзі рекордів Гіннеса записано п’ять рекордів, які належать Джекі Біббі:

  • Утримав у роті найбільше гримучих змій (13 гримучих змій)
  • Лежав у ванні з найбільшою кількістю змій (195 гримучих змій)
  • Лежав у спальнику з найбільшою кількістю гримучих змій (109 гримучих змій)
  • Знищив 10 гримучих змій за найкоротший час (17,11 секунди)
  • Заліз у спальний мішок з найбільшою кількістю гримучих змій (24 гримучих змій).

Дивіться ВІДЕО з рекордами Джекі Біббі:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here