BBC склали список з 15 найкращих серіалів першої половини 2020 року. Стрічки обирали кінокритики видання: Г’ю Монтгомері і Едді Маллан.

Я можу знищити тебе (I May Destroy You) 

Шоу розповідає історію успішної письменниці Арабелли, яка працює над продовженням свого бестселера. Її життя змінюється, коли в її напій підсипають наркотики, а вона стає жертвою сексуального насильства. Серіал «досліджує перетини раси, класу і статі в західному суспільстві».

Трейлер серіалу I May Destroy You

Нормальні люди (Normal People) 

12-серійний драматичний серіал заснований на однойменному романі ірландської письменниці Саллі Руні. Стрічка розповість про складну дружбу та стосунки Коннелла і Маріанни, які почалися ще у школі. У романі Саллі Руні піднімає низку проблем, з якими стикається молодь: труднощі вибору, невпевненість у майбутньому або байдужість до нього, адаптація до нового середовища, стосунки з однолітками.

Трейлер серіалу Normal People

Вікторина (Quiz) 

Мінісеріал про британський телевізійний скандал в 2001 році, коли майор Чарльз Інгрем, учасник шоу «Хто хоче стати мільйонером», виграв головний приз, але пізніше був визнаний винним в шахрайстві: про правильні відповіді його попереджали за допомогою кашлю. 

Трейлер серіалу Quiz

Місіс Америка (Mrs America) 

Серіал про активістку консервативної партії США Філліс Шлаффі, яку зіграла Кейт Бланшетт. Шлаффі намагалася розгорнути антифеміністичний рух і скасувати  Поправку до Конституції США про рівні права. 

Трейлер серіалу Mrs America

Неортодоксальна (Unorthodox) 

Основою для серіалу стала автобіографія Дебори Фельдман 2012 року. Стрічка розповідає історію молодої ортодоксальної єврейки, яка залишає свого чоловіка і тікає до Берліну. 

Трейлер серіалу Unorthodox

Мисливці (Hunters) 

Події серіалу відбуваються у 1970-х роках в Америці. Стрічка розповідає про групу євреїв, які вистежують нацистів, які осіли в США і займають керівні посади в державі. Роль керівника групи Мейера Оффермана виконав Аль Пачино.

Трейлер серіалу Hunters

Статеве виховання (Sex Education) 

Британський комедійний серіал розповідає історію 16-річного Отіса Мілберна (Ейса Баттерфілд), який живе зі своєю мамою, відомою сексологинею Джин Мілберн (Джилліан Андерсон). У серіалі піднімаються проблеми учнів середньої школи англійського містечка Мурдейл.

Трейлер серіалу Sex Education

По кайфу (Feel Good) 

Комендіантка й актриса Мей Мартін стирає межу між вигадкою і автобіографією: у серіалі «Feel Good» вона зіграла себе. За сюжетом, Мей — у минулому наркоманка, яка живе у Лондоні. Основна увага приділяється її стосункам і роману з подружкою Джорджем (Шарлотта Річі). У серіалі знялася і зірка серіалу «Друзі» Ліза Кудроу (мама Мей). 

Трейлер серіалу Feel Good

Ця країна (This Country) 

Комедійний серіал про двоюрідних сестру і брата Керрі і Кертане, які живуть у невеликому селі на південному заході Англії.

Трейлер серіалу This Country

Любов сліпа (Love is Blind) 

Шоу Netflix, де герої знайомилися і зустрічалися наосліп. Побачитися вони могли лише після того, як зізнавалися в любові. Найцікавіше починається тоді, коли нові пари починають намагатися спілкуватися і налагодити нормальні стосунки один з одним.

Трейлер серіалу Love is Blind

Маленька Америка (Little America) 

Серіал-антологія, де кожна серія розповідає окрему історію про життя іммігрантів у США: гравця у сквош з Мексики, гея з Сирії, який шукає притулку, та інших. Стрічка підіймає питання «про те, що значить бути американцем, і що потрібно, щоб будувати життя з нуля». 

Трейлер серіалу Little America

Змова проти Америки (The Plot Against America) 

Серіал — адаптація однойменного роману Філіпа Рота 2004 року. Стрічка в жанрі альтернативної історії про те, що сталося б, якби на президентських виборах у США у1940 році переміг Чарльз Ліндберг, який був проти вступу Америки у війну і не приховував своїх антисемітських поглядів. Історія розповідається від імені єврейської родини  з Нью-Джерсі. 

Трейлер серіалу The Plot Against America

Чирлідери (Cheer) 

Документальний серіал Netflix про команду чирлідерів з коледжу Наварро в Техасі. Стрічка розповість «передісторію цих молодих людей і допоможе нам зрозуміти їхню одержимість і відданість справі, коли вони готуються до національного чемпіонату». 

Трейлер серіалу Cheer

Краще подзвоніть Солу (Better Call Saul) 

«Краще подзвоніть Солу» — приквел серіалу «Пуститися берега» (Breaking Bad). П’ятий сезон продовжить історію Джиммі Макгілла, який перетворився на Сола Гудмана.

Трейлер серіалу Better Call Saul

Кінь БоДжек (BoJack Horseman)

Мультсеріал «Кінь БоДжек» уперше вийшов на Netflix у серпні 2014 року. У шоу розповідається про життя вічно незадоволеного антропоморфного коня на ім’я БоДжек, який у минулому був зіркою ситкому, а потім став викладачем в університеті.

Трейлер серіалу BoJack Horseman

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here