Співачка NK запустила власне реаліті “Дівчата рулять”. Сезон складатиметься з 10 серій, в яких розкриються подробиці пригод, труднощів зірки, а також її одкровення, щирі емоції та переживання.

Перша серія реаліті “Девочки рулят” вже опублікована на офіційному YouTube-каналі співачки. Нові серії реаліті виходитимуть щовівторка та щочетверга на офіційному каналі NK в YouTube.

Співачка відправилася у подорож разом з мамою Лідією Петрівною і своєю кращою подругою Ганною Андрійчук в Мексику, на колективний ретрит. Їх об’єднали спільні цілі: відновитися після важких подій і переживань, відпустити минулі невдачі і наповнити себе енергією, знайти новий баланс, який допоможе їм повернутися додому з новими силами.

“Я хотіла прожити цей ретрит разом зі своїми шанувальниками. Впевнена, багато подій і переживання відгукнуться в їхній душі. І можливо, також допоможуть їм справитися з власними труднощами, повернути смак до життя”, – каже співачка.

Події реаліті розгортаються в одному з найкрасивіших куточків світу — сонячному місті Тулум. 

“Я не просто хочу показати все, що буде відбуватися навколо, але і поділитися враженнями, емоціями та переживаннями, сам на сам з глядачем. Це ніби запис в щоденнику трьох дівчат, яким, як і всім вам, часом буває дуже нелегко. Вони також можуть втратити сили й баланс, але всією душею прагнуть знайти гармонію і повернути радість життя. Разом ми можемо підтримати один одного. Дівчата точно зрозуміють, що відчуває кожна з нас” , – розповідає співачка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here