Співачка Настя Каменських оприлюднила тизер першого випуску власного реаліті «Девочки рулят». У ролику з’явилася сама Настя Каменських, її мама Лідія і найкраща подруга Анна Завгородня. У коментарі співачка зазначила, що замість влогу шанувальники тепер побачать реаліті, яке розповість про деталі її життя.

Випуск першої серії планується зовсім скоро. Повідомляється, що камери завжди і всюди будуть супроводжувати знаменитість, тому шанувальникам вдасться повністю зануритися в її життя.

“Нещодавно я задумалася про те, яким для мене був минулий рік. Для всіх нас і особисто для мене він виявився дуже складним. Стільки подій, стільки нових непростих завдань. Стільки труднощів і втрат. Тримати в собі все це стало занадто важко. І я зрозуміла, що треба щось міняти. Кардинально змінити обстановку і перезавантажитися. І я хочу зробити це разом з вами! Я запускаю власне реаліті “Девочки рулят”, де покажу, як проходить наше з дівчатками перезавантаження”, – розповіла Каменських. 

Нагадаємо, раніше Настя Каменських представила кліп на запальний трек “Девочки рулят”, в якому знялися телеведуча Леся Нікітюк, дизайнерка Анна Завгородня, блогерка Таня Парфільева і співачка Даша Астаф’єва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here