Звичка торкатися обличчя руками — це один з можливих способів поширення коронавірусу. Тому інженери з лабораторії NASA (NASA’s Jet Propulsion Laboratory) винайшли підвіску-кулон, яка має відучити торкатися обличчя руками. Про це повідомляє Mashable. 

Інженери з лабораторії NASA (NASA’s Jet Propulsion Laboratory) винайшли підвіску-кулон

Гаджет має вигляд кулона, але насправді це переносний пристрій, який використовує інфрачервоний датчик наближення для створення імпульсів і вібрацій, коли рука людини наближається до обличчя. Підвіска працює від звичайної 3-вольтової батарейки. 

наса кулон от коронавируса
Підвіска-кулон NASA

Пристрій використовує вібраційний мотор з тактильним зворотним зв’язком, який імітує відчуття штовхання, попереджаючи власника, коли його руки занадто близько наближаються до обличчя. Чим ближче рука — тим сильнішим буде імпульс. PULSE призначений для носіння на відстані 6-12 дюймів (15-30 см) нижче підборіддя.

наса кулон от коронавируса
Підвіска-кулон NASA

Також NASA виклали інструкції, як самостійно зібрати подібний кулон. Чохол для девайсу потрібно надрукувати на 3D-принтері. Детальні схеми, відео та зображення для збірки можна переглянути на сайті лабораторії. 

наса кулон от коронавируса
Підвіска-кулон NASA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here