NASA ГОТУЄТЬСЯ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ НАД ПЕРШИМ ЕЛЕКТРИЧНИМ ЛІТАКОМ

У NASA готуються почати випробування електричного літака для подальшого розвитку галузі.

0
171
NASA
NASA ГОТУЄТЬСЯ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ НАД ПЕРШИМ ЕЛЕКТРИЧНИМ ЛІТАКОМ

Перший електричний експериментальний літак “X-57 Mod II” був доставлений агентству NASA його основним підрядником Empirical Systems Aerospace (ESAero). У NASA готуються почати випробування літака для подальшого розвитку галузі.

NASA ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ САМОЛЕТ
Електричний літак “X-57 Mod II”

X-57 Mod II – це дизайнерський проект електричного літака. Апарат оснащений електричною силовою установкою вагою близько 1360 кг і може розвивати швидкість 277 км / ч. Приблизно 390 кг з них становлять літій-іонні акумулятори. Проект електричного літака NASA знаходиться в розробці з 2016 року.

NASA ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ САМОЛЕТ
Електричний літак “X-57 Mod II”

NASA хоче використовувати X-57 Mod II для створення сертифікаційних стандартів для швидко зростаючого ринку літаючих електричних апаратів, перш за все міських повітряних транспортних засобів (UAM).

“У цей революційний час досвід і отримані уроки, починаючи з вимог і закінчуючи розробкою сучасних стандартів, дозволили X-57 з’явитися на світ. Ця віха, поряд з отриманням успішно протестованого на навантаження крила MOD III, дозволить NASA, ESAero і команді малого бізнесу прискорити і очолити розробку силових установок для електричних засобів в конфігураціях MOD III і MOD IV з інтеграцією на об’єктах в Сан-Луїс-Обіспо”, – заявив президент і генеральний директор ESAero Ендрю Гібсон. 

Електричний літак “X-57 Mod II”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

UBER ЗАПУСТИВ ГЕЛІКОПТЕРНІ ТАКСІ У НЬЮ-ЙОРКУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here