НАОМІ КЕМПБЕЛЛ ВІДВЕРТО РОЗПОВІЛА ПРО АЛКОГОЛЬНУ І НАРКОТИЧНУ ЗАЛЕЖНОСТІ

Супермодель зізналася про свою алкогольну і наркотичну залежності.

0
135
haomi
НАОМІ КЕМПБЕЛЛ ВІДВЕРТО РОЗПОВІЛА ПРО АЛКОГОЛЬНУ І НАРКОТИЧНУ ЗАЛЕЖНОСТІ

Британська супермодель Наомі Кемпбелл знялася у фотосесії для жовтневого номера журналу “WSJ. Magazine”. 49-річна манекенниця позувала амстердамському фотографу Аннемаріеке ван Дріммелен. Наомі Кемпбелл приміряла наряди з нових колекцій іменитих модних будинків: Valentino, Marc Jacobs, Dior і Chanel.

НАОМІ КЕМПБЕЛЛ
Наомі Кемпбелл

Супермодель Наомі Кемпбелл дала виданню відверте інтерв’ю. Супермодель зізналася про свою алкогольну і наркотичну залежності.

«Я з тих людей, які вміють виживати. Моє життя ніколи не відрізнялося бездоганною чистотою, і я не претендую на це. Я була першою, хто зізнався в тому, що я – наркоман. І я неймовірно вдячна Богу за те, що я наркоман, який зцілився і алкоголік, який зцілився. Щовечора перед сном і щоранку я встаю на коліна, щоб прочитати псалом 91…”, – розповіла знаменитість.

Модель розповіла, що досягти успіху в модельній індустрії, будучи темношкірою жінкою, було складно:

«Але я ніколи і не думала, що буде легко. Я люблю аутсайдерів, тому що я сама була аутсайдером стільки років. Все моє життя – суцільний сумнів. Якби ви знали, скільки разів мені говорили «ні» і «неможливо». Але ці «ні» допомогли мені стати сильною і стійкою», – зізналася супермодель. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

МОНІКА БЕЛЛУЧЧІ ВРАЗИЛА TOTAL-BLACK ОБРАЗОМ І НОВОЮ СТРИЖКОЮ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here