Платформа Lyst, яка займається дослідженням світових трендів, до кінця року визначила основні напрямки у фешн-індустрії. І першою в цьому списку стоїть, за версією Lyst, актриса та танцівниця Зендея (Zendaya).

25-річна Зендея відома за ролями у серіалі Ейфорія, фільмі Людина-павук та інших, включаючи американський фантастичний фільм Дюна, прем’єра якого відбулася нещодавно. Про це пише HYPEBAE.

Завдяки стилісту Лоу Роучу кожен вихід красуні на публіку стає сенсацією. Дівчина неодноразово вражала шанувальників своїми яскравими появами на червоних доріжках в образах, які критики та редактори модних видань знаходили вдалими.

Також автори дослідження зазначили, що пандемія нарешті допомогла привернути увагу світу до невеликих та молодих брендів. Так, у список найпопулярніших марок року нарівні з гігантами ринку потрапили Nensi Dojaka, The Attico, John Rogers Chistopher, Maximilian, Harris Reed і Christopher Esber. Більшість із цих брендів існують лише кілька сезонів і не мають таких рекламних бюджетів, як великі марки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here