Новак Джокович прилетів до Австралії на турнір Australian Open, але не зміг пройти прикордонний контроль.
На Australian Open пускають лише вакцинованих гравців. Новак неодноразово скептично відгукувався про щеплення від коронавірусу.


Незабаром стало відомо, що візу Джоковича анулювали. Тенісист не зміг обґрунтувати причини для медичного утримання від вакцинації.

Новак Джокович
Новак Джокович

З’ясувалося, що для тих, хто одержав медичний виняток від вакцинації, потрібна особлива віза. Команда Джоковича неправильно оформила документи, і це випливло, коли він уже підлітав до Мельбурна.

Організатори турніру Australian Open-2022 зробили медичний виняток для Новака, але уряд Австралії виступив проти такої “поблажки”.

Прикордонна служба звернулася до влади штату Вікторія. Вони просили, щоб за Новака доручилися та оформили письмовий запит на надання візи вже після прильоту.

Але місцева влада робити це відмовилася. Швидше за все, причиною стала потужна хвиля невдоволення тим, що неприщеплений Джокович вирішив прилетіти в країну. Через це керівництво штату Вікторії вирішило усунутись від ситуації та не брати на себе відповідальність за привезення дев’ятиразового чемпіона турніру.

Джоковича депортували, але він подав апеляцію. Доки розглядатиметься його апеляція, серба помістили в урядове приміщення. Шансів, що його протест задовільнять, обмаль.

Зазначимо, Джокович – чинний чемпіон і боротиметься за рекордний 21-й титул турніру Великого шолома в Мельбурні. Він ділить із суперниками Роджером Федерером зі Швейцарії та Рафаелем Надалем з Іспанії по 20 титулів Великого шолома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here