Група «Нафтогаз України» впроваджує на своїх підприємствах цілісну інформаційну систему – Talent Management System (TMS) на базі рішення Cornerstone OnDemand. Про це повідомляється на сайті держхолдингу.

Діджиталізація «Нафтогаз України»

У повідомленні зазначається, що завданням впровадження TMS є створення зручного цифрового середовища для керівників і працівників з метою реалізації управлінських процесів та можливостей розвитку співробітників та потенціалу компанії в цілому.

«Система включає управління виконанням (постановка та контроль виконання цілей) для кожного співробітника, пошук та адаптацію співробітників, управління навчанням та кар’єрою», – підкреслюється у повідомленні.

Діджиталізація «Нафтогаз України»

Повідомляється, що TMS суттєво спрощує взаємодію менеджерів будь-якого рівня та співробітників компанії, оскільки дозволяє керувати встановленням цілей, їхнім взаємозв’язком та відстежувати прогрес досягнення. Для всіх співробітників в системі буде передбачено доступ до онлайн-курсів підвищення професійного рівня та розвитку компетенцій. Кожен працівник зможе відстежувати етапи власного кар’єрного зростання і проходити навчання для подальшого просування в межах Групи.

«Система запроваджується для покращення ефективності управління, розвитку та підтримки корпоративної культури та надання працівникам нових можливостей для професійного та кар’єрного росту… На першому етапі TMS охопить до 15 тис. співробітників Групи, на другому – до 30 тис., третій, завершальний етап, охопить решту працівників», – зазначається у повідомленні.

Варто зауважити, що рішення Cornerstone для розвитку персоналу використовуються приблизно в 7000 компаніях різного масштабу, охоплюючи понад 75 млн користувачів у понад 180 країнах з понад 50 мовами.Система включає управління виконанням, постановкою та контролем виконання цілей для кожного співробітника, пошук та адаптацію співробітників, управління навчанням та кар’єрою. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here