Іноді потрібні місяці або роки, щоб дізнатися характер людини, манери, вподобання, її мрії і багато іншого. Але психологи стверджують, що існують речі за якими можна дізнатися багато цікавого про вашу особистість.

Фото | Pixabay

Усмішка

Усмішка – одна з найпрекрасніших особливостей жінки, яку чоловіки не можуть не помічати. Якщо ваша усмішка доброзичлива і щира, яка легко з’являється у відповідь на його жарти, це багато що говорить про вас. Якщо найчастіше він бачить саркастичну або глузливу посмішку на вашому обличчі, то це теж сигналізує йому про щось, а саме про те, що він навряд чи до вас підійде. Коли дівчина щиро і відкрито усміхається, то це не тільки є для нього позитивним сигналом, але і допомагає йому комфортніше себе почувати, якщо він хоче з вами познайомитися.

Очі

Не дарма кажуть, що очі – це дзеркало душі, адже це одна з найвиразніших рис, яка допомагає розповісти, чи зацікавлені ви, щасливі або нервуєте. Численні опитування показали, що коли справа стосується першого враження, очі знаходяться на 1-му місці в списку того, на що чоловіки звертають увагу. Якщо чоловік не зустрічається з вами очима, а розглядає виключно вашу фігуру, вам варто перемкнутися на когось іншого більш гідного.

Сміх

Поклавши руку на серце, чоловіки обожнюють, коли ви смієтеся над їх жартами. Так вони відчувають себе цікавими, і це надає їм впевненість. Чоловікові завжди буде приємно чути ваш сміх, але тільки якщо він не награний. Не потрібно сміятися над кожним коментарем тільки тому, що він хоче це почути, так як це може його дратувати.

Однак щирий сміх, також як щиру усмішку, він просто не може не помітити.

І вже потім чоловіки помічають наступне:

Фігура

В кінцевому рахунку, ваша особистість має набагато більше значення. Жоден чоловік не залишиться навічно з жінкою, характер якої він не може виносити, не дивлячись на чудову фігуру. Однак було б нереально говорити, що чоловіки не помічають фігуру жінки, коли вперше з нею зустрічаються. Не варто забувати, що у багатьох з них є свій типаж. Так, наприклад, одні вважають за краще худорлявих, інші – підтягнутих і спортивних, а треті люблять пишні форми. До того ж ви не дарма витратили стільки часу, щоб підібрати наряд.

Охайність

Ця одна з тих речей, на які чоловіки, в дійсності, не звертають увагу, поки вона присутня. Якщо ви стежите за собою, завжди приймаєте душ, носите свіжий одяг, він цього не помітить. Однак, якщо у вас недоглянуте волосся, неприємний запах, забруднений або пом’ятий одяг, це може його відштовхнути. Хоча багатьох чоловіків звинувачують в недбалості, їх, насправді, турбує ваша гігієна.

Ваш стиль

Якщо чоловік не працює в індустрії моди, то він навряд чи буде звертати увагу на етикетки, бренди, фасони та інше. Однак чоловік виразно помітить ваш стиль одягу, так як це може багато чого розповісти про вашу особистість. Тут не існує строгих правил, так як одним подобаються ефектні дівчата, а інші віддадуть перевагу, щоб ви прийшли на побачення в кедах і простій футболці. Чоловіки, перш за все, звертають увагу на те, чи йде вам і вашій фігурі даний одяг.

Волосся

Будемо відверті, багато жінок приділяють дуже багато часу своєму волоссю, включаючи стрижку, фарбування і укладання. Часом потрібно чимало зусиль, щоб втихомирити свої локони. І хоча чоловік не зможе оцінити той цікавий ефект омбре, який ви недавно зробили, або обговорити з вами модні чубчики, він точно зверне увагу на загальний стан вашого волосся. З біологічної точки зору густе та блискуче волосся сигналізує про хороше здоров’я жінки, тому не дивно, що чоловіків приваблює саме таке.

Фото | Pixabay

Запах

Чоловіки небайдужі до запаху жінок. Хоча вони теж користуються дезодорантами і парфумами, в чоловічому світі немає такого розмаїття запахів, як в жіночому. У багатьох жінок є відмінний запах, який надовго затримується в думках чоловіка, будь це запах порошку, яким ви прали одяг, шампуню, яким ви миєте голову, або парфумів, які ви використовуєте, коли виходите з дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here