У Яворівському районі Львівської області розпочались навчання Rapid Trident-2020, за участю близько 4 тисяч військових з 10 країн. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«У період із 16 до 25 вересня на Львівщині перебуватимуть близько 4 тисяч військових із 10 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації Повітряних Сил ЗС України тощо», – йдеться в повідомленні.

учения 2020
Фото | Rapid Trident-2020

Як зазначається, керівництво навчання звернулось до мешканців населених пунктів та гостей Львівщини із проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону із міркувань безпеки.

«Наполеглива рекомендація у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду», – наголосили в МОУ.

учения 2020
Фото | Rapid Trident-2020

У пресслужбі повідомили, що територія полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку ЗСУ, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Організатори просять водіїв під час зустрічі на дорогах із військовими колонами уважно слідкувати за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції дорожнього руху (ВІБДР) Військової служби правопорядку ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here