На Київщині відкривається сучасний дендропарк: 16 озер, мільйони тюльпанів, 44 тисячі дерев та кущів

10 місяців в рік парк планує приймати гостей.

0
1586
Фото Pixabay
Фото Pixabay

У квітні в 18 кілометрах від Києва (с. Копилів Макарівського району) відкриється новий сучасний дендропарк площею 400 футбольних полів, який буде називатися «Добропарк». Над створенням місця для відпочинку працювали 1,5 роки. Більша частина часу пішла на облаштування рельєфу і струмків. Там уже висадили близько 44 тисяч дерев і кущів (рослинам по 10-15 років), облаштована система поливу завдовжки в 38 кілометрів, висаджено 13 гектарів газонів.

“Це буде парк кольору і світла. Днем в парку буде гра кольору – в променях сонця в різний час доби квіти будуть загравати з відвідувачами усією гамою своєї палітри. Увечері в парку буде гра світла – на воді в озерах гратимуть відблиски, а на території парку буде море ілюмінації”, – розповідає засновник парку і президент громадської організації Folk Ukraine Ігор Добруцький.

дендопарк Копилів
Фото Pixabay 

Уже готова парковка на 600 автомобілів. Фудкорт, на якому буде представлена ​​вся українська кухня, теж готовий приймати всіх відвідувачів. Також буде дитяче кафе.

дендопарк Копилів
Фото Pixabay

До відкриття першої черги парку буде працювати прокат велосипедів. Квиток коштуватиме до 2 євро (~ 50 гривень). Від метро Житомирська ходитиме автобус кожні 15-20 хвилин, який буде возити відвідувачів в парк і назад. Вартість проїзду 8 гривень. На машині – 18 кілометрів по Житомирській трасі. 

У парку буде безліч локацій: 

  • Сад петуній – 6 місяців цвітіння петуній, сад трав, локація з деревоподібними півоніями – 200 видів і ін. Особливістю є те, що творці будуть ділитися контактами всіх постачальників рослин, щоб кожен зміг створити вдома приголомшливу клумбу.
  • Алея тюльпанів – квіти висаджені за стандартом, як голландські поля і займуть 8 км. Вже висаджено 97 сортів. У 2020 році в парку буде півтора мільйона тюльпанів. Через рік їх буде вже 3 мільйони. А через два – 5-7 мільйонів. 
  • Лавандові поля – 300 тисяч саджанців висаджують цього року.

У парку планують створити театр ароматів. В задумі – створення амфітеатру, де на сцені в різні періоди цвітінь будуть виставлені, наприклад, нарциси або тюльпани. Вентилятори будуть направляти аромати на глядачів.

дендопарк Копилів
Фото Pixabay

У парку будуть проходити сезонні виставки в різні періоди цвітіння рослин. 10 місяців в рік парк планує приймати гостей. У планах створити не тільки локації з квітами, а й фестивальну зону і дитячу зону з динозаврами. Є ідея створення університету для дітей, де вони зможуть в теплицях навчитися пасинкувати рослини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП-20 НАЙКРАСИВІШИХ, АЛЕ НЕРОЗРЕКЛАМОВАНИХ МІСЦЬ ПЛАНЕТИ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here