НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА МОЖНА БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕНОЧУВАТИ В “БУДИНКУ ДЖУЛЬЄТТИ” В ІТАЛІЙСЬКІЙ ВЕРОНІ

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно підготувати текст англійською мовою та надіслати його представникам сервісу до 23:59 2 лютого.

0
559
Casa di Giulietta
Casa di Giulietta

Сервіс бронювання житла Airbnb пропонує туристам на День святого Валентина безкоштовно переночувати в “будинку Джульєтти” (середньовічний готель Casa di Giulietta в італійській Вероні). Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно підготувати текст англійською мовою та надіслати його представникам сервісу до 23:59 2 лютого. Переможцем стане лише одна пара.

дом джульеты в италии
Casa di Giulietta

Варто зауважити, що пара переможців буде першою, хто зупиниться в “будинку Джульєтти” з екранізації Франко Дзефіреллі. У план “ночівлі” входить вечеря від шеф-кухаря при свічках, прогулянка Вероною та професійна фотосесія. Крім цього, закохані зможуть відповісти на листи, які щорічно надсилають фанати легендарного твору Шекспіра. Про це повідомляє видання The Sun.

дом джульеты в италии
Casa di Giulietta

“Будинок Джульєтти” – це готель із внутрішнім двориком та балконом, де, за легендою, Ромео освідчився Джульєтті в коханні. Кожен день туди приїжджають сотні туристів з різних куточків світу. А у спальні Casa di Giulietta, прикрашеній кришталем та квітами, стоїть ліжко Letto di Giulietta, яке показували у фільмі “Ромео і Джульєтта” 1960 року.

дом джульеты в италии
Casa di Giulietta

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here