Відбулася презентація нового digital-кліпу гурту MOZGI під назвою “letat”. Команда M1 Production створила перший в Україні повноцінний кліп із присутністю цифрових персонажів. 

“Кліпу передувало буквально пару дзвінків, під час яких ми з Потапом обговорили головну ідею. Весь кліп створено на моєму комп’ютері. В умовах локдауну це виявилося дуже зручно: не було ні знімальної групи, ні тривалого підготовчого процесу, жодної фізичної взаємодії з учасниками гурту. Все створювалося в цій унікальній програмі, яку я відкрив для себе із початком торішнього карантину, а зараз — активно впроваджую на ТБ”, — розповів Сергій Перцев, генеральный директор М1 і М2, СЕО М1 Production.

“Першопрохідцями” в застосуванні технології Unreal Engine у своїй творчості стали учасники гурту MOZGI. Ремікс на їхній трек letat від DJ Lilly Puto отримав революційний віжуал, а самі фронтмени змогли побачити себе зі сторони в якості digital-героїв.

“Після участі в розробленому М1 космічному концерті, віртуальне стало для мене реальним. Я зрозумів, що цей світ уже є, що він поруч. Поспілкувавшись із Сергієм Перцевим, ми вирішили зробити щось нове, унікальне: в MOZGI — музика, у М1 Production — технології. Так з’єдналися наші світи, створивши нову реальність”, — розповів Потап.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here