24-річна пуерториканська модель Софія Жирау стала першою манекенницею Victoria’s Secret з синдромом Дауна. Дівчина знялася у рекламній кампанії нової колекції білизни Love Cloud, яка була присвячена 14 лютого.

Після скандалів навколо Victoria’s Secret, яка раніше ідеалізувала зовнішність дівчат, компанія пішла на серйозні зміни та відмовилася від «ангелів». Вона переглянула погляди на стандарти краси, зробивши обличчям бренду моделей плюс-сайз та інших “неідеальних” жінок. Цього разу у рекламній кампанії Victoria’s Secret знялася модель із синдромом Дауна, Софія Жирау. 

«Якось я мріяла про це, працювала над цим, і сьогодні мрія збулася. Нарешті, я можу розкрити вам свій великий секрет. Я перша модель Victoria’s Secret із синдромом Дауна!.. Спасибі, Victoria’s Secret, за те, що побачили в мені модель, яка має #NoLimits, і зробили мене частиною інклюзивної кампанії Love Cloud Collection. Усередині та зовні немає жодних обмежень»— прокоментувала Софія Жирау.

Софія Жирау стала однією з 18 дівчат, які знялися в дебютному кампейні білизни Love Cloud Collection, яка була присвячена 14 лютого. Ідея колекції полягає в розширенні “стандартних” параметрів, тому розмірний ряд білизни представлений від XS до XXL розмірів.

Зазначимо, у рекламній кампанії Love Cloud знялися знамениті дівчата – Хейлі Бібер, Адут Акеч, Палома Ельсессер. А також нові обличчя бренду – дівчина з інвалідністю, вагітна героїня, перша трансгендерна модель бренду та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here