Місяць – це мудрий провидець, який впливає на земну погоду, долю людини і її здоров’я. Стан шкіри, нігтів і волосся людини сильно залежать від фази Місяця. В деякі дні місячного циклу астрологи радять робити стрижки та завивки, а в інші періоди будь-які маніпуляції з волоссям небажані.

Якщо постригтися в “правильний” місячний день, можна зберегти позитивну енергію та позбутися всього негативного, а також знайти гармонію з собою і навколишнім світом. 

Міцність волосся багато в чому залежить не тільки від регулярності догляду, але і від часу, коли ми приходимо до перукаря. Якщо взяти до уваги вказівки місячного календаря 2021 року, стрижка у сприятливі дні зробить волосся здоровим, блискучим, його сила збільшиться, і воно буде рости дуже швидко.

Місячний календар стрижок зроблений з урахуванням впливу місячних днів, фаз Місяця, положення Місяця в знаках зодіаку, затемнення Сонця і Місяця, вплив дня тиждень, а також інші планети та будинки гороскопу. Загальна оцінка події та дня поділяється на сприятливі, несприятливі та нейтральні дні для стрижки волосся.

Календар стрижок

Розповідаємо детальніше про сприятливі і несприятливі дні походів до перукаря у вересні 2021 року:

1 ВЕРЕСНЯ

Краще не стригтися, адже нова зачіска, швидше за все, буде тримати форму лише пару днів. Протипоказаний і манікюр, і педикюр, а ось теплі трав’яні ванночки для ніг – дуже потрібні. Епіляція не рекомендується, позаяк висока ймовірність вростання волосся. Догляд за обличчям та тілом – гарна ідея, адже сьогодні відмінний день для очищення і живлення, влаштуйте собі домашній детокс.

2 ВЕРЕСНЯ

Стрижка не рекомендована, оскільки нова зачіска швидко втратить форму. Манікюр з педикюром краще відкласти, зате звичайний домашній догляд принесе багато користі. Епіляція сьогодні не найкраще рішення, через те, що здатності шкіри до регенерації нижчі, ніж зазвичай. Догляд за обличчям і тілом можна робити, найрізноманітніші процедури від легкого очищення до шикарного живлення (скраби, пілінги та маски) робіть!

3 ВЕРЕСНЯ

Стрижку можна робити, тільки якщо хочете отримати незвичайний результат, для строгих же форм день не підходить. Епіляція сьогодні не надто вдала, оскільки є ризик виникнення безлічі ранок, які будуть довго гоїтися. Догляд за обличчям та тілом – сьогодні можна робити всі ваші улюблені очищуючі процедури, вони будуть мати приголомшливий результат!

4 ВЕРЕСНЯ

Хороший день для догляду за волоссям, будь-які процедури дадуть ефект у 300%. Стригти волосся потрібно, особливо, якщо у вас коротка стрижка і не треба, щоб волосся швидко відростало. Єдине, що варто відкласти, – це завивка волосся.

5 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні можна і потрібно здійснювати будь-які маніпуляції з волоссям, навіть просте підстригання кінчиків зробить вашу шевелюру густішою і здоровою. Епіляція рекомендується, спадний Місяць сповільнить зростання нового волосся.

6 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні найбільш вдалий день для стрижок, а ось для живильних масок – ні. Особливо добре робити короткі та складні стрижки: форма буде триматися довго. Похід до перукаря сьогодні покращує розумові здібності та наводить порядок в голові.

7 ВЕРЕСНЯ

Приберіть посічені кінчики саме сьогодні, але модельну стрижку краще відкласти. Молодик сприяє тому, щоб з відстриженими кінчиками пішов весь негатив з життя, а місячний день наведе порядок в голові та життя.

8 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні рекомендовані модельні стрижки та завивка волосся. Дуже гарний час для експериментів – це вплине на ваші стосунки.

9 ВЕРЕСНЯ

Відмінний день для різних стрижок, фарбування, завивки волосся, більш того – зміни сьогодні спричинять трансформації в особистому житті. Відмінний день для епіляції.

10 ВЕРЕСНЯ

Складне розташування Місяця, при якому стрижка і будь-які маніпуляції у сфері краси приведуть до потужних змін у свідомості та життя. Епіляція не рекомендована, оскільки ефект триватиме недовго.

11 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні варто йти до перукаря, тільки якщо ви впевнені, що готові до змін у житті та точно хочете чогось нового і збудливого. Епіляцію можна і зробити, але майте на увазі: ефект довго не триватиме.

12 ВЕРЕСНЯ

Для коротких стрижок це негативний період, але ось для всіх інших, особливо якщо ви зважитеся на зміну іміджу, просто добрий. Стрижки сьогодні принесуть радість і багатство у ваше життя.

13 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні саме той день, коли можна, нарешті, зробити сміливу стрижку, про яку ви давно мріяли!

14 ВЕРЕСНЯ

Будь-яка стрижка або зачіска сьогодні вийде саме такою, якою ви бачили її у своїх мріях! Епіляція сьогодні буде безболісною, але волоски відростуть досить швидко.

15 ВЕРЕСНЯ

Стрижка та фарбування сьогодні показані, оскільки знак Козорога взагалі дуже хороший для роботи зі зовнішністю, він практично гарантує ідеальну форму і колір. Епіляція рекомендована, оскільки ефект триватиме довго і процедура пройде найменш болісно.

16 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні день ідеальної стрижки та ідеального фарбування, так що вибирайте форму і колір – і вперед! Епіляція рекомендується, все пройде максимально швидко і чітко.

17 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні відмінний день для того, щоб зробити незвичайну стрижку, яку давно хотілося, а ще можна наважитися на креативне фарбування, навіть якщо ніколи його не робили: вдалий благоволить всьому нестандартному, а наростальний місяць хороший для маніпуляцій з волоссям в принципі.

18 ВЕРЕСНЯ

По-перше, Місяць росте, а цього вже досить для гарної стрижки. По-друге, Місяць у Водолії, а це значить, що потрібно терміново вибирати щось незвичайне і міняти імідж.

19 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні дуже суперечливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям, тому що може вийти як дуже добре, так і відверто погано.

20 ВЕРЕСНЯ

Стрижка сьогодні може серйозно вплинути на вашу підсвідомість і внутрішній психологічний стан. Не найкращий день для епіляції.

21 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні можна зробити незапланований набіг в салон, зробити раптову стрижку, яка змінить ваше життя повністю. Але врахуйте, це повинен бути імпульс, а не план. Якщо його немає, утримайтеся від походу до перукаря.

22 ВЕРЕСНЯ

Будь-які маніпуляції з волоссям категорично під забороною, знак Овна вкрай несприятливий. Епіляція рекомендується, тому що спадний Місяць уповільнює ріст волосся.

23 ВЕРЕСНЯ

Стрижки, фарбування, завивку волосся відкладіть до більш сприятливого періоду. Відмінний день для епіляції, волоски довго не будуть відростати.

24 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні рекомендуються короткі стрижки (волосся буде рости повільніше і форма збережеться надовго), відмінний час для роботи зі стилем.

25 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні можна сміливо стригтися коротко, тому що форма буде ідеальною, і збережеться вона надовго.

26 ВЕРЕСНЯ

Стрижка сьогодні в цілому не рекомендована (якщо тільки у вас немає мети довше носити коротку стрижку), але є цікавий плюс – стрижка сьогодні може змінити ваші стосунки з близькими.

27 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні краще не стригтися, тому що волосся буде відростати дуже довго. Втім, якщо ви носите короткі стрижки – саме час!

28 ВЕРЕСНЯ

Якщо хочете, щоб волосся швидше відростало, то стригтися сьогодні не варто, а ось любителькам коротких стрижок – наважуйтесь!

29 ВЕРЕСНЯ

Краще не стригтися: нова зачіска, швидше за все, буде тримати форму лише пару днів. Епіляція не рекомендується, оскільки висока ймовірність вростання волосся.

30 ВЕРЕСНЯ

Відкладіть похід до перукаря, оскільки стрижка сьогодні може змінити ваші стосунки з найближчими й не факт, що вам це сподобається. Епіляція не рекомендована, позаяк велика ймовірність подразнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here