Дружину принца Гаррі Меган Маркл звинуватили в цькуванні працівників палацу. У матеріалі The Times йдеться, що Меган вигнала двох особистих помічників, а також знущалась над іншими працівниками палацу.

Видання зазначає, що на Меган Маркл подав скаргу Джейсон Кнауф у 2018 році. Він відповідав за питання комунікацій із герцогами Сассекськими. Ймовірно, він зробив це в спробі змусити Букінгемський палац захистити співробітників, які, як він стверджував, перебували під тиском герцогині. 

За словами джерел, Меган Маркл піддавала булінгу персонал, особливо молодих дівчат, Букінгемського палацу та Клеренс-гаузу. Герцогиня могла доводити жінок до сліз, а один з працівників заявив, що не міг припинити тремтіти.

 “Це було більше схоже на емоційну жорстокість і маніпуляцію”, – інформує видання.

Представник герцогині заявив, що ця інформація виходить у межах наклепницької кампанії. Він спростував усі звинувачення проти Меган Маркл.

«Давайте назвемо це як є: це прорахована наклепницька кампанія, заснована на згубній дезінформації, що вводить в оману. Ми розчаровані тим, що це наклепницьке зображення герцогині Сассекської отримало довіру з боку засобів масової інформації», – повідомив представник Меган.

Він додав, що Меган Маркл засмучена через такі напади на себе, тим паче, коли вона сама часто піддавалась цькуванню й підтримувала людей. Також представник герцогині наголосив, що звинувачення спрямовані на те, щоб підірвати репутацію Меган і Гаррі перед її відвертим інтерв’ю з Опрою Вінфрі.

Нагадаємо, раніше західні ЗМІ описували Меган Маркл як таку, що не доброзичливо ставиться до помічників та працівників палацу. Зокрема, у книзі “У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім’ї” писали про те, що Меган конфліктувала з представниками палацу в 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here