У Telegram з’явилася функція автоматичного видалення повідомлень в будь-яких чатах, а також додали тимчасові посилання для запрошення в групи і канали та скасовано обмеження на кількість учасників в групах. Також месенджер додав можливість швидкого доступу до чатів з “домашнього екрана”. Про це йдеться в офіційному блозі Telegram.

Відтепер нова функція дозволяє налаштувати автоматичне видалення повідомлень для всіх учасників чату через 24 години або сім днів після відправлення. Раніше функція автоматичного видалення була доступна тільки в секретних чатах.

Варто зауважити, що автоматичне видалення стосується тільки тих повідомлень, які відправили після встановлення таймера, а більш ранні листування залишаться в історії чату. У групах і каналах вмикати автоматичне видалення зможуть тільки адміністратори.

“На відміну від секретних чатів, зворотний відлік почнеться одразу після відправки повідомлення, а не в момент прочитання одержувачем”, – йдеться в заяві компанії.

Щоб увімкнути автоматичне видалення на Android, натисніть “Очистити історію” і виберіть потрібний часовий інтервал.

На iOS затисніть палець на будь-якому повідомленні, натисніть “Вибрати”→ “Видалити чат” у верхньому лівому кутку екрана → “Налаштувати Автовидалення”.

Для швидкого доступу до важливих чатів тепер можна додати віджет Telegram на домашній екран телефону. Віджет “Чати” показує останні повідомлення в обраних бесідах, а віджет “Ярлики” – світлини та імена користувачів.

На Android чати і повідомлення у віджеті оновлюються в реальному часі. На iOS дані оновлюються рідше – це пов’язано з системними обмеженнями платформи.

Щоб додати віджет, натисніть і утримуйте палець на домашньому екрані, потім натисніть “Віджети” на Android або значок (+) на iOS і виберіть Telegram.

Стосовно необмеженої кількісті учасників, то коли у груповому чаті буде до 200 000 учасників, його можна перетворити в групу для трансляцій. У них писати повідомлення зможуть лише адміністратори, але в учасників залишиться можливість спілкуватися в голосовому чаті групи.

В оновленій версії каналам дозволили запрошувати людей через QR-код, оновився інтерфейс для відправки скарг і ще 23 емодзі отримали анімацію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here