Переможці “Євробачення-2021”, італійський рок-гурт Måneskin на офіційній сторінці в Instagram опублікували кадри нової фотосесії, на яких усі чотири учасники бенду: вокаліст Дам’яно Давід, гітарист Томас Раджі, барабанщик Ітан Торчіо та басистка Вікторія де Анджеліс позують абсолютно голими. Пікантні місця прикриті тільки невеликими зірочками.

“Чому так жарко?” — свідчить підпис до знімків.

На думку користувачів, подібними відвертими знімками колектив хоче закріпити статус не тільки переможця міжнародного пісенного конкурсу, а й нових секс-символів.

Опубліковані фото викликали нову хвилю чуток про роман учасниці групи Вікторії де Анджеліс із солістом Дам’яно Давідом, незважаючи на те, що в останнього є дівчина, стосунки з якою він тільки недавно перестав приховувати. До речі, не всі знають, що саме Вікторія, яка наполовину данка, придумала назву групи. У перекладі з данської Måneskin означає “місячне світло”.

Як відомо, 7 березня наступного року Måneskin дадуть концерт у Києві в межах європейського туру Loud Kids. За квитками на концерт, які коштують від 1699 гривень до 4499 гривень, вишикувалася величезна віртуальна черга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here