Співак Макс Барських презентував англомовний сингл Silence (з англ. Тиша). Пісня – це експериментальна робота артиста, виконана в стилі summer house. Трек Silence стане ідеальним акомпанементом літніх вечірок, тусовок на яхті, денсполів під відкритим небом.

Max Barskih – Silence [Lyric video]

«Я дуже люблю розслаблену атмосферу літніх днів і всього, що з цим пов’язано. Яхтинг, швидка їзда в кабріолеті, галасливі компанії з друзями під відкритим небом, розкуто танцюючих під хороший біт… Silence – це музика, перш за все створена для настрою. Це музика про веселощі», – коментує артист.

Новий трек Барських був обраний офіційним саундтреком secret party, що проводиться агентством Pink Kiss по всьому світу, об’єднуючи в творчій колаборації кращих фотографів, моделей, режисерів і інфлюенсеров.

«Ми раді повідомити про початок нашої співпраці з режисером і продюсером Аланом Бадоєвим, неймовірно талановитим музикантом Максом Барських, і представити перший офіційний саундтрек наших secret party. Для нас велика честь працювати разом з одним з найвідоміших українських режисерів, брати участь у створенні lyric video Silence, і мати можливість отримати професійні поради щодо підвищення якості створюваного нами відеоконтенту», – коментують колаборацію представники Pink Kiss.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here