Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, оголосила, що відкриває свій перший магазин в Україні 1 лютого – у київському Blockbuster Mall. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі IKEA.

“IKEA рада повідомити про дату відкриття першого фізичного магазину в Україні. 1 лютого компанія зустріне своїх перших українських покупців у магазині міського формату у Києві, що знаходиться у Blockbuster Mall. Ця подія є ще одним кроком до розширення діяльності ІКЕА на українському ринку після запуску Інтернет-магазину у травні минулого року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до чинних обмежень, магазин зможе одночасно вмістити не більше 500 людей. Також у компанії заявили, що у магазині діятимуть суворі заходи безпеки, включно із соціальним дистанціюванням, обов’язковим носінням маски, перевіркою температури та також регулярною дезінфекцією приміщень. 

“Магазин міського формату у Києві стане першим магазином ІКЕА у міському форматі  у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія). Такий формат є частиною нової стратегії компанії, метою якої є стати ближчою до людей у центрі міст та зробити свої рішення та послуги для дому ще доступнішими”, – додали в IKEA.

Площа магазина складе близько п’яти тисяч квадратних метрів, в ньому буде представлена комбінація аксесуарів і меблів в інсталяціях. Спочатку планувалося відкрити маркет восени 2019 року в ТРЦ Ocean Mall на Либідській площі. Але ТРЦ так і не був введений в експлуатацію і плани виходу на український ринок знову довелося переглянути.

икеа киев
Фото: IKEA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here