Дизайнер Інка Ілорі замінив звичні чорно-білі смуги пішохідних переходів у центрі Лондона на сміливі відтінки синього, помаранчевого, рожевого, фіолетового та зеленого. Таке дивовижне перевтілення художник зробив для цьогорічного Лондонського фестивалю дизайну. Про це пише Dezeen.

Проєкт під назвою “З’єднайте Лондон разом” покликаний принести радість тисячам людей, які щодня ходять вулицями міста. Також він є частиною туристичної кампанії Let’s Do London, яку очолює мер Лондона Садік Хан з метою підтримки творчого та гостинного сектору міста після пандемії.

«Ми все ще перебуваємо в умовах пандемії, але намагаємося виходити з неї повільно. Я хочу змусити лондонців відчути, що вони насправді можуть знову прожити своє життя», – зазначив дизайнер.

Лондон пішохідний перехід
Фото // Dezeen

Інка Ілорі розмалював 18 пішохідних переходів. Частину з них художнику допомагали перевтілювати студенти-дизайнери Лондонського університету мистецтв. Візерунок складається з барвистих ліній, які розділяють жовті кола. Саме такою Ілорі бачить силу зв’язку між оточуючими людьми. Каже, що під час трансформації переходів він думав про стосунки, які йому вдалося налагодити з друзями та сусідами за останні 18 місяців.

Лондон пішохідний перехід
Фото // Dezeen

Варто зауважити, що подібні мотиви є загальною темою у творчості Ілорі. Влітку минулого року на одній з вулиць Лондона дизайнер створив барвистий твір мистецтва. А у 2019 році дизайнер об’єднався з архітекторами та створив Палац кольорів. Форма та колористика павільйону була розроблена на основі традиційного африканського текстилю, що трапляється у Лагосі, а також на британських ринках, де є велика нігерійська громада.

Лондон пішохідний перехід
Фото // Dezeen

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here