У Києві у віці 91 року, 13 червня, помер відомий український хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс, повідомив у фейсбуці його син Григорій та близькі артиста.

Григорій Чапкіс помер у лікарні. Відомо, що в грудні 2020 року він захворів на двосторонню пневмонію, а після цього його почали мучити загострення після недуги. Чоловіка чотири рази госпіталізували, але хвороба призвела до сильного схуднення і негативно відбилася на можливості вільно пересуватися.

У коментарі ТСН син хореографа підтвердив, що легендарний танцюрист помер о 22:00 в присутності доньки Лілії та молодої дружини Міли.

Григорій Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі. Почав танцювати в десять років. Виступав у ансамблі танцю під керівництвом Павла Вірського. Згодом відкрив власну школу танців, був членом журі танцювальних шоу. Автор книжки «Любов і танець – секрети довголіття». У лютому 2020-го року Володимир Зеленський нагородив Григорія Чапкіса орденом князя Ярослава Мудрого.  Як відомо, восени 2020-го Чапкіс одружився вчетверте. Його обраницею стала Людмила, молодша за нього на 52 роки. Від двох перших шлюбів хореограф мав дочку Лілію і сина Григорія.

Григорій Чапкіс
Фото // Чапкіс з сином та онукою 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here