Популярну співачку Лану Дель Рей звинуватили в расизмі через обкладинку нового альбому “Chemtrails Over the Country Club», яку вона представила разом з новим кліпом на однойменний трек.

Користувачам мережі не сподобалося, що артистку оточують на фото 10 білошкірих дівчат. Вони вирішили, що знаменитість заперечує інклюзивність і різноманітність. Лана Дель Рей вже встигла відповісти на критику.

«Що стосується моїх чудових друзів, зображених на цій обкладинці: так, на цій фотографії є ​​кольорові люди, і це все, що я можу сказати про це. Моя прекрасна подруга Валері з Дель-Ріо, Мексика, мій кращий друг Алекс і моя чудова подруга Дакота Рейн, а також моя улюблена Тетяна — вони мої друзі та моє життя. Ми всі поєднуємо в собі прекрасне, хтось більшою мірою, — і я завжди відзначала це в усьому, що я робила. За 11 років роботи я завжди була надзвичайно інклюзивною людиною, навіть не намагаючись спеціально», – написала в коментарі під публікацією в Instagram зірка.

Що стосується самого кліпу, то Лана Дель Рей постала перед аудиторією в образі перевертня. Спочатку вона з’являється у спокусливій спідній білизні, а після — перетворилася з жінки на вовка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here