“КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2”, “ІДЕАЛЬНА БРЕХНЯ”…: ГУЧНІ КІНОПРЕМ’ЄРИ ТИЖНЯ

В українських кінотеатрах 18-24 листопада 2019-го в прокат виходить шість нових фільмів.

0
667
Кадр з мультфільму
Кадр з мультфільму "Крижане серце 2"

В українських кінотеатрах 18-24 листопада 2019-го в прокат виходить шість нових фільмів: мультфільм “Крижане серце 2”, драма “Ідеальна брехня”, військова драма “Мідвей”, трилер “Зворотний відлік”, дві українські стрічки – комедія “Готель Едельвейс” і драма “Історія Лізи”.

“Крижане серце 2” 

Трейлер фільму “Крижане серце 2”

Минуло 3 роки з часу подій, про які розповідалося в першій частині. Ельза і Анна, Крістофф, олень Свен і сніговик Олаф відправляться в подорож за межі свого королівства Еренделл. Їх шлях лежить на північ, саме там героям належить розкрити таємницю своєї країни, а також зрозуміти, звідки у Ельзи з’являються магічні здібності.

“Ідеальна брехня” 

Трейлер фільму “Ідеальна брехня”

За сюжетом, Рой Кортні – шахрай зі стажем. Він знайомиться в Інтернеті з багатою вдовою Бетті Макліш. Ловелас буквально зачаровує жінку і вона швидко пускає його в свій будинок і в своє життя. Незабаром чоловік розуміє, що по-справжньому закохався.

“Мідвей”  

Трейлер фільму “Мідвей”

Фільм розповідає про битву за острів Мідвей в Тихому океані, яку вели між собою американські і японські війська в червні 1942 року. Після настання японців, американці були змушені захищатися. Протистояння, яким керував адмірал Честер Німіц, стало ключовим під час Тихоокеанської війни. 

“Зворотній відлік” 

Трейлер фільму “Зворотній відлік”

У мережі з’явився цікавий додаток для смартфона, який може спрогнозувати точну дату смерті людини. Додаток стає мега-популярним і Квін вирішує встановити його на свій гаджет. Після установки програма обчислює, що дата смерті дівчини вже через три дні. Поки час не вийшов, Квін необхідно знайти спосіб, щоб врятувати своє життя.

“Готель Едельвейс”

Трейлер фільму “Готель Едельвейс”

Головний герой Алекс – дуже молодий олігарх, який крім грошей не бачить нічого навколо, єдина його мета – примножити свій капітал будь-якими способами. Одного разу доля приводить його в забутий Богом готель, щоб завоювати серце дівчини. Спочатку хлопець не відчуває до Ірит нічого, він хоче використовувати її для отримання дозволу на видобуток золота. Копальня знаходиться на території, яка у власності батька дівчини. Але підкорити Ірит буде не просто, адже у неї є наречений, та й про золоті запаси знає не тільки Алекс.

“Історія Лізи” 

Трейлер фільму “Історія Лізи”

Дія соціальної драми розгортається в українській провінції. Головні герої – дві незвичайні пари, яких об’єднала любов. Вся незвичайність полягає в хромосомній аберації, адже двоє з героїв страждають хворобою Дауна. Героям доведеться зіткнутися з різними життєвими труднощами, які змусять глядача щиро сміятися і плакати. Фільм знятий за фінансової підтримки Міністерства культури України. Права на трансляцію стрічки і розміщення на VoD-платформі в країнах Центральної Європи вже придбала компанія НВО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

КІАНУ РІВЗ ЗІГРАЄ РОСЛИНУ В НОВОМУ ФІЛЬМІ ПРО СПАНЧ БОБА

КРАЩІ ФІЛЬМИ ОСТАННЬОГО ДЕСЯТИЛІТТЯ (РЕЙТИНГ TIME)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here