Президент України Володимир Зеленський 20 квітня оприлюднив у соціальних мережах відеоролик, у якому запропонував російському лідерові Володимиру Путіну зустрітися «в будь-якій точці Донбасу, де триває війна». Зеленський відзначив, що під час зустрічі радників лідерів «нормандського формату» пролунала пропозиція провести засідання на лінії розмежування на Донбасі, щоб «максимально зрозуміти ситуацію».

«Я щомісяця там буваю. Пане Путін! Я готовий піти ще далі й запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна», – наголосив Зеленський.

20 квітня українська делегація в Тристоронній контактній групі зі врегулювання ситуації на Донбасі повідомила, що за підсумками сьогоднішнього засідання підгрупи з безпеки вдалося досягти певного прогресу в переговорах «у питаннях узгодження доповнення до заходів з посилення режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року».

У Москві назвали пропозицію Зеленського про зустріч з Путіним на Донбасі «заявою хорошого актора». Мовляв, пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з російським президентом Володимиром Путіним на Донбасі не має ніякого сенсу. Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, повідомляє ТАСС.

«Ця заява хорошого актора, тому що смислового навантаження в ньому немає. Він пропонує зустріч в українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює», – зазначив Джабаров.

Він додав, що Донбас можна назвати українським «з великою натяжкою», оскільки і ЛНР, і ДНР давно заявляють, що вони не сприймають нинішню владу на Україні.

«По-друге, про що говорити з ним після того, як він, по суті, розв’язав нові зіткнення на кордоні. Росія не є стороною конфлікту. Нехай зустрічається з лідерами невизнаних республік, яких визнав, до речі, народ Донбасу. Нехай з ними визначає подальшу долю регіону», – підкреслив Джабаров.

На його думку, Зеленський просто захотів заявити про себе, «як би перехопити ініціативу» перед посланням президента РФ Федеральним зборам, яке буде оголошено незабаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here