На популярній стрімінговій платформі Vuuzle.TV дивіться у хорошій якості та безкоштовно кращі документальні фільми світового кінематографу, в основу яких покладені зйомки реальних подій та осіб. Адже темою для документальних фільмів найчастіше стають історичні події, культурні та соціальні явища, відомі особистості та товариства.

Бібліотека Vuuzle.TV постійно оновлюється і має широкий спектр документальних фільмів і серіалів. Загалом на цій ОТТ платформі понад 40 жанрових категорій – це і комедія, драма, сімейні та дитячі програми, класика, хоррор і, звичайно, документалістика. 

Vuuzle Media Corp створила свою власну OTT платформу у 2018 році. А у четвертому кварталі 2019 року стрімінговий додаток Vuuzle.TV покращив та вдосконалив свій функціонал. Тепер на ньому можна дивитись фільми, шоу та серіали абсолютно БЕЗКОШТОВНО, без щомісячної передплати та реєстрації. Просто достатньо завантажити  додаток на пристрої iOS або Android, а також можна переглядати контент у веб-версії Vuuzle.TV. 

Download VuuzleTV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

Документальні фільми на Vuuzle.TV

І варто відзначити, що Vuuzle.TV – послуга потокового передавання ПРЕМІУМ-класу, яка пропонує відеоконтент у прямому ефірі. Стрімінговий сервіс Vuuzle.TV працює за принципом передачі контенту від провайдера до користувача. Фільми та серіали вже розміщені на сторонньому сервері – і користувачеві не потрібно нічого завантажувати для перегляду або прослуховування. Контент транслюється в режимі реального часу, а швидкість завантаження безпосередньо залежить від швидкості інтернету користувача.

Режисери-документалісти відзначають, що із розвитком цифрових технологій знімати фільми стало простіше. Сьогодні прекрасні роботи можуть бути відзняті навіть на мобільний телефон. Для сучасної кіностудії достатньо якісної камери, мікрофона й комп’ютера. Але найскладніше – захопити глядача ідеєю так, щоб він пройнявся сюжетом і до закінчення фільму не вийшов із зали. Якщо за 5-7 хвилин цього не вийшло – фільм дивитися не будуть. І Vuuzle.TV стала зручною платформою для розміщення і перегляду талановитих документальних проектів.

Зокрема, на ОТТ платформі Vuuzle.TV розміщені документальні фільми, що можна розділити на дві категорії: є фільми, які описують поведінку людини; і є фільми, які розповідають про те, що було в минулому, тобто історико-документальні фільми. 

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН І БЕЗКОШТОВНО КРАЩІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ НА VUUZLE.TV

Документальні фільми на Vuuzle.TV

Зокрема, сьогодні пропонуємо подивитися на Vuuzle TV документальний проект про омріяний багатьма райський куточок на Землі – острів Балі. Ведучий Claudio мандрує на один з найвідоміших островів Індонезії, який відвідують туристи з усього світу. Блакитні води, пляжі з білим піском, вулкани, екзотичні морепродукти, джунглі, рисові поля, дивовижні індуїстські храми… так, це Балі, один з найменших островів Малайського архіпелагу, який розташовується між Індійським і Тихим океанами. У документальному фільмі розкриваються найцікавіші факти про острів.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН І БЕЗКОШТОВНО ФІЛЬМИ “BALІ” НА VUUZLE.TV

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here