Сучасні аквапарки пропонують широкий спектр розваг для дорослих і маленьких любителів водних пригод – це і круті віражі, плавні спуски, штучні річки і майже справжній прибій. І що важливо, криті аквапарки дозволяють веселитися за будь-якої погоди, а водні атракціони просто неба – чудова нагода не лише активно провести час, а й отримати гарну засмагу. Ловіть підбірку від 24 каналу кращих і найбільших аквапарків України.

“Острів скарбів”, Кирилівка

Запорізька область, а саме Кирилівка, може похвалитись найбільшим аквапарком в Україні “Острів скарбів”. Це ідеальне місце для відпочинку з дітьми влітку. Атракціони та басейни розташовані просто неба. Аквапарк може відвідувати одночасно 3000 людей. 34 гірки, які неабияк полоскочуть вам нерви, великий басейн, “Ледача річка” та піратський корабель зроблять ваш відпочинок незабутнім та яскравим.

Фото // Doba

“Мис доброї надії”, Залізний Порт

У екстремальному вирі може закрутити та аквапарк “Мис доброї надії” у Залізному Порту. Його відкрили у 2019 році. На території є 4 зони: основна, плавальна, дитяча і розважальна, з барами та ресторани. В основному басейні, обладнаному фонтанами, можна насолодитись джакузі.

Фото Kirillovka

“Одеса”

Ще один великий та екстремальний розважальний комплекс розташувався в Одесі. Це чи не найкращий аквапарк на Чорному морі. Тут висота гірок сягає 19 метрів, є хвильовий басейн і штучна річка з течією. Відвідувачів чекає 5 басейнів, 27 водних атракціонів, піщаний пляж і гідромасажні зони.

Фото // Aquapark odessa

“Аттика”, Очаків

Екстрим можна знайти на гірках в аквапарку “Аттика” в Очакові, Миколаївська область. Тут є атракціони для дітей та дорослих, а також можна ніжитись під сонцем на шезлонгах. 5 басейнів, 10 гірок та велика територія аквапарку, де може перебувати одночасно 700 гостей.

“Акваторія”, Скадовськ

“Акваторія” у Скадовську менша за розмірами, але зробить ваш відпочинок яскравим та емоційним. У водно-розважальному комплексі є 8 гірок для дітей та дорослих. Це місце чудово підійде для сімейного відпочинку.

“Термінал”, Бровари

Відвідайте аквапарк “Термінал” у Броварах, якщо хочете гарно відпочити. Комплекс працює весь рік, адже знаходиться під накриттям. Тут на вас чекає 5 басейнів, 11 атракціонів та джакузі.

Фото // Doba

“7-й Океан”, Хмельницький

Хмельницький водний парк “7-й Океан” також працює усі 4 сезони, тому зможе потішити екстримом навіть взимку. На вас чекає цілий океан розваг з крутими віражами гірок, плавальними та ігровими басейнами, атракціонами для дорослих і дітей, джакузі та саунами.

Фото // Doba

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here