Агентство NASA пропонує обрати назву для нового марсоходу онлайн. Апарат відправлять на Марс улітку цього року. Імена взяті з есе 9 американських школярів. З творами можна ознайомитися на сайті «Name the Rover».

Варто зауважити, в серпні 2019 року на сайт проєкту надійшло більше ніж 28 000 есе. Група з майже 4700 суддів-добровольців, що складається з педагогів, фахівців і любителів космосу з США, допомогла відібрати фіналістів.

Марсохід, який поки що не має назви, буде шукати ознаки минулого мікробного життя на Марсі, досліджувати клімат і геологію та вивчати, чи є на планеті умови, придатні для майбутніх місій за участю людей.

У фінал потрапили такі варіанти назви: Vision («Бачення»), Courage («Мужність»), Endurance («Витривалість»), Perseverance («Наполегливість»), Tenacity («Завзятість»), Ingenuity («Винахідливість»), Fortitude («Стійкість»), Clarity («Ясність»), Promise («Обіцянка»).

Дитина, чий варіант назви марсоходу переможе, зможе побачити запуск космічного корабля влітку 2020 року. Відомо, що в опитуванні взяли участь понад 1700 українців. До 27 січня кожен охочий може проголосувати онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

УКРОБОРОНПРОМ ПРЕЗЕНТУВАВ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ БЕЗПІЛОТНИК “БЕРЕГИНЯ” (ВІДЕО)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here