1 березня компанія Apple припинила продаж своєї техніки в Росії після прохання міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Про це Федоров повідомив у Telegram.  Окрім цього сьогодні вранці в Москві не відкрилися офлайн магазини Apple, тож про нові iPhone, iMac та іншу техніку в країні агресора можна забути.

“Apple припинила продаж своєї техніки в офіційному онлайн-магазині в Росії. Дякуємо, Тім Кук”, – прокоментував Михайло Федоров.

Наразі на сайті неможливо зробити замовлення, відображається повідомлення, що “магазин Apple Store на даний момент не працює”.

Скрін з сайту Apple (Росія)

Раніше в мережі росіяни заспокоювали один одного, що закриття продажу на офіційному сайті пов’язане з санкціями та труднощами доставки нової техніки, але тепер вже всім стало зрозуміло, що продаж техніки Apple в Росії зупинено.

Крім того генеральний директор Apple, Тім Кук, надіслав листи всім співробітникам компанії і сказав, що Apple подвоїть пожертвування, які зроблять співробітники компанії.

“Я знаю, що говорю від імені всіх в Apple, висловлюючи нашу стурбованість з приводу всіх, хто постраждав від насильства. З кожним новим зображенням сімей, що залишають свої домівки, і хоробрих громадян, які борються за своє життя, ми бачимо, наскільки важливо, щоб люди у всьому світі об’єдналися для просування справи миру”, – йдеться в листі.

Нагадаємо, раніше сервіс Apple Pay став недоступним у Росії, а перед цим їм закрили доступ до Apple Store.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here