Коли в Україні повноцінно запрацюють ресторани – МОЗ

“Що стосується повноцінної роботи ресторанів і кафе, це можливо, починаючи з 10 червня”, – Степанов.

0
444
Карантин в Україні
Карантин в Україні

Повноцінна робота кафе і ресторанів буде можливою з 10 червня. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив під час брифінгу. Міністр зазначив, що зараз епідеміологічна ситуація не дозволяє повноцінного відкриття закладів громадського харчування. 

“Що стосується повноцінної роботи ресторанів і кафе, це можливо, починаючи з 10 червня”, – сказав Степанов.

когда откроют рестораны
Карантин в Україні

Нагадаємо, з 11 травня Кабінет Міністрів дозволив роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів, а також їх роботу “на виніс”. Відповідна постанова від 14 травня 2020 р. № 377 опублікована на Урядовому порталі.

Згідно з документом дозволяється діяльність з надання послуг громадського харчування “на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років)”.

Крім того, дозволяється адресна доставка замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

При цьому умовами у двох випадках є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here