КОБІ БРАЙАНТ РАЗОМ З 13-РІЧНОЮ ДОЧКОЮ ЗАГИНУЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ АВАРІЇ ВЕРТОЛЬОТА (ВІДЕО)

Вертоліт впав в місті Калабасас, який знаходиться в окрузі Лос-Анджелес, Каліфорнія.

0
848
Кобі Брайант з дочкою Джанною
Кобі Брайант з дочкою Джанною

У неділю, 26 січня, під час аварії вертольота в Каліфорнії загинув легендарний баскетболіст Кобі Брайант. На борту перебувала також його 13-річна дочка Джанна. Вертоліт впав в місті Калабасас, який знаходиться в окрузі Лос-Анджелес, Каліфорнія.

За інформацією Los Angeles Times, крім Кобі Брайанта і його 13-річної дочки Джанни на борту вертольота знаходилися партнерка дівчинки по команді Алісса зі своїми батьками Кері і Джоном Альтобеллі, а також асистентка тренера баскетбольної команди, за яку виступали дівчатка, Христина Мозер. Ще однією жертвою став пілот вертольота. Імена двох загиблих поки невідомі.

Відео аварії вертольота в Каліфорнії

Вертоліт вилетів з округу Оріндж в Каліфорнії і прямував в місто Таузанд-Окс. Згідно з даними радара, вертоліт зробив десять кіл над містом Глендейл за 15 хвилин, після чого врізався в схил гори в Калабасасі, приблизно в 30 кілометрах від центру Лос-Анджелеса. За даними видання, пасажири вертольота направлялися на тренування з баскетболу. Спортсмен регулярно користувався цим видом транспорту для того, щоб дістатися до стадіону Лейкерс.

коби брайант погиб
Фото аварії вертольота в Каліфорнії 

Спортивний світ висловлює свої співчуття родині Брайанта. У своєму Instagram каталонці назвали баскетболіста зразковим спортсменом і приєдналися до співчуття родині.

“Шоковані смертю Кобе Брайанта – зразкового спортсмена як на баскетбольному майданчику, так і за її межами. Наші найщиріші співчуття його родині та близьким. Спочивай з миром”, – йдеться в повідомленні клубу.

коби брайант погиб
Фото ву ISPORT.UA

Відтак, у мережі з’явилося відео, на якому форвард «Лейкерс» Леброн Джеймс виходить з літака «Лейкерс», убитий горем через загибель Кобе Брайанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 27 СІЧНЯ У ВСІХ МІСТАХ УКРАЇНИ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here