Скільки часу у вас є адреса Gmail? Довше, ніж ви були на своїй роботі? Довше, ніж ваші нинішні стосунки? На даний момент безкоштовна служба електронної пошти Google — це не що інше, як інтернет-установа. І от зараз, компанія Google отримала ще одну програму в свою скарбничку, яка подолала рубіж десять мільярдів завантажень в онлайн-магазині додатків Google Play.

Йдеться про фірмового клієнта електронної пошти. Gmail став четвертим додатком по всьому світу, який зумів досягти таких вражаючих результатів.

Фото by SammyFans

Програма Gmail для Android існує з моменту релізу Android і має важливе значення для мільярдів людей по всьому світу, тому не дивно, що вона досягла цього рубежу. Швидше за все, що для цього знадобилося так багато часу. Особливо зважаючи на те, що клієнт Gmail встановлений майже на всіх смартфонах для міжнародного ринку, що працюють під управлінням Android.

Влітку 2020 року 10-мільярдний рубіж подолала програма онлайн-магазину Google Play, через рік до нього приєдналася програма YouTube для Android, а в листопаді — Google Maps.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here