Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що місто «днями» потрапить до «червоної» зони карантину. За його словами, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 жовтня ухвалить рішення про запровадження у місті обмежень «червоної» зони карантину. 

«Останніми днями до лікарень столиці госпіталізують по пів тисячі хворих. І більшість із них – у важкому стані. Пацієнти, які потребують кисневої підтримки або штучної вентиляції легень. Ліжка в столичних лікарнях заповнюються. Вже понад 50% ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, заповнені. А з киснем заповнені більш, як 63%», – сказав міський голова.

Судячи з попереднього досвіду, «червону» зону в регіонах вводять за три дні після засідання Держкомісії. Якщо комісія ухвалить рішення щодо Києва 22 жовтня, як каже Кличко, то обмеження, ймовірно, введуть з 25 жовтня.

ЩО ЗАБОРОНЕНО В У «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ

обмеження червона карантинна зона

ЩО ДОЗВОЛЕНО В У «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ

Червона карантинна зона

Як відомо, з 21 жовтня в Україні ввели нові правила перевезень між областями (на потягах, автобусах і літаках). Усі пасажири та екіпаж повинні мати сертифікати про вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус.

В Україні зараз діє адаптивний карантин, коли регіони поділяють на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони. З 23 вересня «жовту» зону запровадили по всій Україні. Однак ситуація з захворюваністю на коронавірус погіршується, тож є області, де посилили карантин. Зокрема, Херсонська, Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області уже потрапили у «червону» зону, яка передбачає найжорсткіші обмеження. Водночас у Львові, попри «жовтий» рівень, вже почали посилювати обмеження. В уряді попереджають, що наступними днями «червоними» можуть стати більше областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here