КІНОКРИТИКИ РАДЯТЬ ПІТИ НА УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ “МОЇ ДУМКИ ТИХІ” (ТРЕЙЛЕР)

16 січня, в прокат виходить українська трагікомедія «Мої думки тихі».

0
571
Українська трагікомедія «Мої думки тихі»
Українська трагікомедія «Мої думки тихі»

16 січня, в прокат виходить українська трагікомедія «Мої думки тихі». Це повнометражний дебют Антоніо Лукіча з Ірмою Вітовською в головній ролі. Прем’єра фільму відбулася ще в липні 2019 року на Одеському кінофестивалі, проте в широкому прокаті її довелося чекати ще півроку. За цей час кінострічка отримала спеціальну нагороду від журі кінофестивалю в Карлових Варах, приз глядацьких симпатій на ОМКФ, премію FIPRESCI за кращий український фільм, а виконавиця головної ролі Ірма Вітовська отримала за свою роль премії “Золотий Дюк” і “Кіноколо”.

В основі сюжету – історія молодого звукорежисера Вадима, який відправився на Закарпаття, щоб записати голос рідкісного птаха. Успішне виконання завдання може дозволити йому почати безбідне життя в Канаді. Ось тільки супутницею в нелегкій роботі стала мама Вадима, з якою вони дуже рідко бачаться і практично не спілкуються. Впізнати себе в цій парочці зможе кожен – мама досі б’є свого дорослого сина по руках за цигарки і змушує його носити речі, які сама вибрала на ринку, а син мріє, щоб мати влаштувала особисте життя і перестала няньчити його.

«Дебют п’яти людей в кіно – саме тих важливих людей, які ведуть цей корабель у кіно: режисер, оператор, художник, продюсерська команда і мій головний партнер. Я думаю, українці подивуються, що у нас такий голосний дебют і всі спрацювали. Секрет цього фільму в тому, що він народжений у тих людей, кому це крутить і болить. Я вважаю, що треба знімати ту історію, яка вас розриває. І Антоніо Лукіч це зробив. Саме тому і вийшло», – розповіла Ірма Вітовська. 

Трейлер фільму 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

УКРАЇНСЬКИЙ ТРЕЙЛЕР ДО ФІЛЬМУ “БЛАДШОТ” З ВІН ДІЗЕЛЕМ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here