Американська знаменитість Кім Кардашян вперше прокоментувала психічний розлад свого чоловіка – репера Каньє Веста. Нагадаємо, він нещодавно оголосив, що балотуватиметься на пост президента США. У своїй Instagram-Stories Кардашян опублікувала заяву, в якій підтвердила, що її чоловік справді страждає на біполярний розлад.

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Instagram @ kimkardashian

“Як багато хто з вас знає, у Каньє біполярний розлад. Кожен, хто стикався з цим знає, наскільки складно і болісно жити з таким захворюванням. Я ніколи не говорила відкрито, як хвороба Каньє відбивається на нашому сімейному житті, тому що мені важливо максимально захищати наших дітей. До того ж, я ціную право чоловіка на конфіденційність, коли мова йде про його здоров’я. Але сьогодні я відчуваю, що повинна висловити свою позицію – в першу чергу, через всі стереотипи”,  – заявила Кардашян. 

За словами Кім Кардашян, наразі її сім’я безсила, оскільки насильно лікувати Веста не дозволяє закон. А йому, мовляв, дійсно потрібна допомога: як казав сам Каньє, ліки від біполярного розладу він ігнорує, бо вважає захворювання своєю “суперсилою”.

“Ті, хто розуміють, що таке психічне захворювання або навіть компульсивна поведінка, знають, що сім’я, на жаль, безсила, в періоди, коли у людини активуються хвороба. Люди, які не розуміють, про що мова, можуть бути дуже критично і осудливо налаштовані, не розуміючи, що поки людина сама не захоче отримати допомогу, йому не зможуть її надати, як би сильно сім’я і близькі не намагалися це зробити”, – розповіла Кардашян. 

канье вест
Instagram @ kimkardashian

Варто зауважити, що недавно Каньє Вест розкритикував дружину, написавши кілька твітів, які згодом видалив. Репер навіть встиг заборонити своїй тещі наближатися до дітей і сказав, що вже давно намагається розлучитися з Кім, яка хоче запроторити його до психлікарні.

“Я розумію, що Каньє часто стає об’єктом критики, а також що його поведінка іноді може викликати суперечливі емоції. Він чудова, але складна людина, яка завжди перебуває в центрі уваги через те, що він відомий чорний артист, а також людина, яка втратила свою матір і яка змушена справлятися з ізоляцією, що дуже складно для людей з таким захворюванням. Ті, хто близько знають Каньє, знають його душу, розуміють, що те, що він часом каже, не збігається з тим, що він хотів би сказати. Життя з біполярним розладом не вирок. Воно ніяк не впливає на його мрії і ідеї, хоча декому може здатися протилежне. Це просто частина нього, а як ми вже бачили, багато його ідей стають реальністю”, – підсумувала знаменитість і закликала ЗМІ з розумінням та співчуттям ставитися до ситуації, що склалася в їхній сім’ї. 

Instagram @ kimkardashian

Що таке біполярний розлад? 

Біполярний розлад є складним психологічним захворюванням, супроводжується різкою зміною депресивних, маніакальних, змішаних станів або чергуванням депресій і ейфорії. У людей, які страждають маніакально-депресивним синдромом спостерігаються різкі перепади настрою, істотно відрізняються від загальноприйнятої соціальної норми. Проблема може спостерігатися нерегулярно, між загостреннями, людина може вести абсолютно нормальне життя, після чого знову відбувається загострення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here