Суд зобов’язав американського актора Кевіна Спейсі виплатити майже 31 млн доларів студії MRC, яка займалася розробкою серіалу за його участю під назвою «Картковий будиночок». Про це повідомляє Rolling Stone.

Рішення було ухвалено ще у жовтні 2020 року, проте у листопаді 2021 року суд відхилив апеляцію Кевіна Спейсі. Актора повторно визнали винним у порушенні правил контракту, у тому числі щодо харасмента.

У 2017 році Спейсі звільнили з проєкту через звинувачення у домаганнях. Про них спершу заявив актор Ентоні Репп, а потім інші люди — всього понад 30 людей. У результаті MRC вирішила розлучитися зі Спейсі та перервати зйомки.

Кевін Спейсі
Фото // Кевін Спейсі

На думку представників студії, через поведінку Спейсі компанія зазнала збитків. MRC довелося повністю переписати сценарій сезону і скоротити кількість серій — це позбавило кіновиробника частини доходу і збільшило вартість виробництва.

Кевін Спейсі не погодився із таким баченням ситуації. Він подав позов у ​​відповідь до MRC. За його словами, звинувачення у неналежній поведінці не давали підстав для розірвання з ним контракту. Звільнення, як вважає артист, сталося з економічних та ділових причин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here