Після гучної новини про розлучення Кім Кардашян та Каньє Веста американська преса почала висувати різні версії причин такого рішення пари після 6 років шлюбу. Видання Insider повідомило про те, що відомий репер міг зрадити Кім Кардашян. Зокрема, з’явилися чутки, що репер зрадив дружину не з жінкою, а з чоловіком. Йому приписують стосунки з блогером, співаком і стилістом Джеффрі Старом. 

Відзначається, що жодних доказів того, що Вест і Стар взагалі коли-небудь зустрічалися немає, але популярна тіктокерка Ава Луїс заявила, що у Каньє роман з відомим б’юті-гуру.

“Нарешті, коли Кім вирішила розлучитися, я можу поділитися пліткою, яку приховувала від усіх кілька місяців. Все це розлучення – не сюрприз. У Каньє роман з відомим б’юті-гуру. Він чоловік. Багато хто вже давно знає про це”, – заявила блогерка.

канье вест джефри стар
Фото | Джефрі Стар

Варто зауважити, що сам Джеффрі відповів на чутки про те, що у нього і Каньє Веста були романтичні стосунки, опублікувавши відео на YouTubе. Він зауважив, що йому завжди подобалися дуже високі чоловіки, але всі ці чутки — брехня.

“Я самотній, я ні з ким не сплю … Ми з Каньє ніколи не тусувалися, і все це дуже смішно”, – заявив Джефрі Стар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here