У Мексиці кандидат у федеральні депутати від 2-го округу Партії соціальних зустрічей Карлос Майорга інсценував власний похорон з усіма атрибутами для передвиборчої кампанії. Про це повідомляє El Universal.

На місце зустрічі кандидата з виборцями приїхав катафалк з труною всередині, яку винесли назовні та відкрили. Відтак, звідти виліз кандидат у депутати. Як повідомляють мексиканські ЗМІ, поява Карлоса Майорга з труни символізувала “мертву” атмосферу в місті Сьюдад-Хуарес. 

“Сьюдад-Хуарес кричить про надію. Йому потрібен кисень, потрібні нові герої. Це місто, яке сильно постраждало в останні роки, місто, яке вже мертве”, – сказав Карлос Майорга, з’явившись до публіки із труни.


Також інсценізацією власного похорону Карлом Майорга хотів сказати виборцям, що він готовий співпрацювати з ними. А якщо кандидат не стримає своїх обіцянок, то вони можуть поховати його заживо.

Сьюдад-Хуарес – це місто на півночі Мексики, розташоване на кордоні з США. Через надзвичайно високий рівень злочинності його вважають найнебезпечнішим містом у Мексиці. У 2009 році його неофіційно визнали “кримінальною столицею світу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here