9 червня, Міністерка захисту довкілля Ізраїлю Гіла Гамліель підписала постанову про заборону продажу натурального хутра. Варто зауважити, в деяких випадках натуральне хутро в Ізраїлі все-таки дозволятимуть. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Заборона в грудні 2021 року і стосуватиметься продажу й купівлі натурального хутра для виробництва одягу. Таке рішення підтримують 86% ізраїльтян.

«Виробництво хутра призводить до невимовної жорстокості та страждань» і «спричиняє смерть сотень мільйонів тварин у світі», – пояснила Гамліель.

Міністерка захисту довкілля Ізраїлю використання хутра для виробництва одягу вона назвала «аморальним і точно непотрібним».

Водночас заборона не поширюватиметься на випадки, пов’язані з «науковими дослідженнями, освітою, релігійними цілями чи традиційними обрядами». Останнє, як зазначає The Jerusalem Post, імовірно, стосується ультраортодоксальних євреїв, які часто носять хутряні шапки штраймелі.

Варто відзначити, що Ізраїль — перша у світі країна, що заборонила продаж і купівлю натурального хутра, такі обмеження запроваджувалися й на місцевих рівнях: зокрема в американському штаті Каліфорнія та бразильському місті Сан-Паулу.

Ізраїль вже привітали провідні організації із захисту прав тварин. Група PETA («Люди за етичне ставлення до тварин») назвала заборону «історичною перемогою», яка врятує тварин від жорстоких убивств заради їхньої шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here