Українська співачка Ірина Білик розлучається зі своїм чоловіком московським фотографом Асланом Ахмадовим. Про це вона розповіла у шоу “Мій секрет” з Машею Єфросиніною. Мовляв, пара рідко бачилися. 

“Ми з Асланом розлучаємося. Ініціатором була я, а що робити – Аслан не приїжджав до нас. Хоча я його люблю, він мене любить. “Вона Зірочка моя, вона одинокая” – якось так…”, – поділилася співачка й розплакалася.

Також Ірина Білик зробила відверте зізнання про сім’ю і вперше розповіла про свого брата, який страждає від психічного розладу. Зірка ніколи раніше не афішувала ситуацію, вважаючи за краще ретельно приховувати його від сторонніх очей.

“У мене є рідний брат Сергій. Йому 40 років. Він має психічні розлади. Жодного дня він не працював. П’ять років він не виходив на вулицю взагалі”, – розповіла Білик.

Також артистка зізналася, що сім’я зберігала таємницю, і рідні не хотіли ніде про це говорити. Але тепер Ірина вирішила надати ситуації розголосу. Після смерті мами співачки Анни Яківни в травні минулого року Сергій залишився сам у квартирі. Допомогу по догляду за ним Ірині надає її другий брат Юрій. 

“Зараз я намагаюся пояснити йому, що треба якось жити таким життям, яким живуть люди. Я хотіла поліпшити його життя, але поки не можу цього зробити”, – розповіла Білик про Сергія, якого дуже любить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here