10 ЦІКАВИХ КІНОПРЕМ’ЄР ВЕРЕСНЯ

«Геніальний кутюр’є» з’явиться в кінотеатрах з 5 вересня. Фільм про останні декілька років, проведених Івом Сен-Лораном на посаді креативного директора власного Дому моди.

0
71
Кадр з трейлеру «Шахрайки з Волл-стріт»
Кадр з трейлеру «Шахрайки з Волл-стріт»

«Заборонений»

Фільм «Заборонений» (режисер Роман Бровко) з’явиться в кінотеатрах з 5 вересня. За сюжетом,1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості.

Офіційний трейлер “Заборонений” 

«Де ти поділася, Бернадетт»

Стрічка «Де ти поділася, Бернадетт» з’явиться в кінотеатрах з 5 вересня. За сюжетом, архітектор-невдаха Бернадетт Фокс живе у ненависному їй Сіетлі разом з успішним чоловіком та дочкою-підлітком. Вона готується до сімейної подорожі в Антарктиду, але коли плани руйнуються, зникає безвісти. Про долю Бернадетт намагається з’ясувати її донька, яка в підсумку дізнається багато нового і безрадісного про її минуле.

Офіційний трейлер «Де ти поділася, Бернадетт»

«Геніальний кутюр’є»

«Геніальний кутюр’є» з’явиться в кінотеатрах з 5 вересня. Фільм про останні декілька років, проведених Івом Сен-Лораном на посаді креативного директора власного Дому моди.

Офіційний трейлер «Геніальний кутюр’є»

“Шахрайки з Волл-стріт

“Шахрайки з Волл-стріт” з’явиться в кінотеатрах з 12 вересня. Історія про команду дотепних колишніх працівниць стрип-клубу, які об’єднуються в банду, щоб помститися своїм клієнтам з Волл-стріт.

Офіційний трейлер «Шахрайки з Волл-стріт»

«Офелія»

Фільм «Офелія» з’явиться в кінотеатрах з 12 вересня. Адаптація відомої історії Вільяма Шекспіра про Гамлета, принца Датського, з точки зору його коханої Офелії. Вона є фрейліною при дворі королеви Гертруди, матері Гамлета. Раптом король помирає, і до влади приходить його брат Клавдій. Офелія випадково дізнається про його змову з Гертрудою, і через це дівчина втрачає спокій. Вона намагається врятувати їх з Гамлетом, але принц залишається непохитним у своєму бажанні помститися дядькові за вбивство свого батька.

Офіційний трейлер “Офелія”

«До зірок»

«До зірок» з’явиться в кінотеатрах з 19 вересня. Інженер армійського корпусу подорожує по Галактиці в пошуках батька, який вирушив на пошуки позаземної цивілізації 20 років тому.

Офіційний трейлер «До зірок»

«Державні таємниці» 

«Державні таємниці» з’явиться в кінотеатрах з 19 вересня. За сюжетом, напередодні вторгнення до Іраку в 2003 році молодий офіцер британської розвідки Кетрін Ган розкриває репортеру The London Observer Мартіну Брайту таємну і нелегальну шпигунську операцію АНБ, що ведеться проти Ради безпеки ООН з метою затвердити дозвіл на війну. Арешт Кетрін після витоку інформації опиняється на перших шпальтах по всьому світу. Щоб зібрати докази і звільнити Кетрін, Мартін розкопує шокуючу змову, яка ставить життя Кетрін і Мартіна під загрозу.

Офіційний трейлер «Державні таємниці»

Фільм «Щиголь» 

Фільм «Щиголь» з’явиться в кінотеатрах з 26 вересня. Теодору «Тео» Декеру було 13 років, коли його мама загинула в результаті теракту в музеї Метрополітен. Трагедія змінила все його життя, перетворивши його на хвилюючу одіссею спокути, провини, переосмислення та навіть кохання. Намагаючись впоратися з усім цим, Тео тримається за частинку того страшного дня… картину крихітної пташки, прикутої до карнизу. Картину «Щиголь».

Офіційний трейлер «Щиголь»

Стрічка «Очима собаки» 

Стрічка «Очима собаки» з’явиться в кінотеатрах з 26 вересня. За основу фільму взято роман-бестселер Гарта Стейна —душевну історія, розказану дотепною собакою на ім’я Енцо. Завдяки міцному зв’язку зі своїм власником Денні Свіфтом, гонщиком-початківцем Формули-1, Енцо має приголомшливий погляд на внутрішній світ людини і розуміє, що між гоночна траса є метафорою життя. Фільм розповідає про Денні та головних людей в його житті — дружину Єву, їхню дочку Зої і, врешті-решт, його істинного найкращого друга Енцо.

Офіційний трейлер «Очима собаки»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ «ДВА ПАПИ» З ЕНТОНІ ХОПКІНСОМ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here