Публікація про теорію змови щодо коронавірусу, яку зробила співачка Мадонна, була заблокована Instagram. Про це повідомляє The Guardian. На своїй сторінці в Instagram Мадонна поділилася відео з заявами про те, що вакцина від коронавірусу “була давно знайдена і була доступною протягом кількох місяців”. 

“Вони дозволять страху контролювати людей, багаті стануть багатшими, а бідні – біднішими”, – заявила Мадонна.

На відео відображена доктор Стелла Іммануель, лікар з Х’юстона, штат Техас, яка стверджує, що вилікувала 350 пацієнтів з коронавірусом гідроксихлорохіном.

Варто зауважити, що Instagram спочатку розмив відео і позначив його плашкою: “Хибна інформація”. Відтак, пост був видалений розробниками соцмережі “за неправдиві заяви про методи лікування і профілактики COVID-19”. Про це повідомив Раки Вейн, офіційний представник Instagram.

“Люди, які відреагували, прокоментували або поділилися цим відео, побачать повідомлення, де вказана достовірна інформація про вірус”, – сказав Вейн.

Нагадаємо, в травні цього року Мадонна заявила, що у неї був позитивний результат на антитіла до коронавірусу, і припустила, що вона і її команда захворіли вірусом в кінці її туру Madame X, який пройшов на початку 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here